• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangisine daha çok üzülürsünüz ?

Okunuyor :
Hangisine daha çok üzülürsünüz ?

mia18

Acemi
Üye
walla ölmesini tercih ederdim sanırm :(en azından ölüm aslında doğmak,nefes almak kadar doğal bi şy ewet en başta insanı kahreden ama sonrasında ebedi yolculuğa çıkan ve günün birinde orada tekrar kavuşma duygusuyla kendini teselli edebilen tek duygudur ölümü yaşamak ama diğeri tüm değerlerin altüst olmasıdır bence:(

sewgiye,aşka insanın incanı kalmıyor aldatılınca yaww:(

simqe

Kıdemli
Üye
walla ölmesini tercih ederdim sanırm :(en azından ölüm aslında doğmak,nefes almak kadar doğal bi şy ewet en başta insanı kahreden ama sonrasında ebedi yolculuğa çıkan ve günün birinde orada tekrar kavuşma duygusuyla kendini teselli edebilen tek duygudur ölümü yaşamak ama diğeri tüm değerlerin altüst olmasıdır bence:(

sewgiye,aşka insanın incanı kalmıyor aldatılınca yaww:(
Çok yanlış bir düşünce bence..nihayetinde bir telefonda geliyor bu haber ve kim olduğu belli değil,inanmamak için yeterli bir durum..tabii nişanlınızı gerçekten seviyorsanız..kaldıki gerçek bile olsa başka bir insanın ölmesini yeğleyemezsiniz değilmi?

mia18'e bir rica:Lütfen ''v''harfi yerine ''w'' kullanmayınız,alfabemizde ''w''yok

consume

Kıdemli
Üye
Hele bir de nikah masasında terkedilmesi de var.
Öf olumsuz zamanımdayım sanırım kafamdan türlü senaryolar , acıklı hikayeler geçiyor.
Bu konuya bir daha uğramayayım ben ..

Üst Alt