Hangisine daha çok üzülürsünüz ?

Evlilik hazırlıkları yapıyorsunuz.Ve düğününüze 1 gün kaldı.Çok çok seviyorsunuz ve aynı derecede sevildiğinizi düşünüyorsunuz ..

İşte tam düğüne bir gün kala bir telefon geliyor size. Telefondaki ses size hangisini söylerse daha çok üzülürsünüz ?

1- Nişanlın seni aldatıyor .Bir dost..
2- Nişanlınız bir kaza yaptı ve sizlere ömür ...
Hangi habere daha çok üzülürdünüz ?

ilkine binayen konusmak gerekirse

eğer gerçekten dostumsa, elinde kanıtlarıyla gelir
nişanlın seni aldatıyo işte bunlarda belgeleri der
bende gerekeni anında yaparım
bunda üzülüncek bise yok... insan sevdigi için üzülür
aldatıyosa gözümde bitmiştir, insan değildir, bu dünyadaki yaşamınıda tamamlamıştır
sonrasında gider müebbetimi yatarım başım dik olarak

2ci sıkka kim üzülmezki
özellikle genç ölümleri ve o küreği tutabilmek
çok ağır

Evlilik hazırlıkları yapıyorsunuz.Ve düğününüze 1 gün kaldı.Çok çok seviyorsunuz ve aynı derecede sevildiğinizi düşünüyorsunuz ..

İşte tam düğüne bir gün kala bir telefon geliyor size. Telefondaki ses size hangisini söylerse daha çok üzülürsünüz ?

1- Nişanlın seni aldatıyor .Bir dost..
2- Nişanlınız bir kaza yaptı ve sizlere ömür ...

Hangi habere daha çok üzülürdünüz ?
Sevgili Consume bu nasıl bir soru?
Hele ikinci şık cidden çok "kötü"...

Bence hiç bir durum o insanın ölümünü tercih etmek kadar vahim ve travmatik olamaz.
Aldatmış olması her zaman diğerinden iyidir...
ve ölüm haberi hangi koşulda olursa olsun en kötüsü ve üzücü olanıdır...

Sevgili Consume bu nasıl bir soru?

Hele ikinci şık cidden çok "kötü"...

Bence hiç bir durum o insanın ölümünü tercih etmek kadar vahim ve travmatik olamaz.
Aldatmış olması her zaman diğerinden iyidir...
ve ölüm haberi hangi koşulda olursa olsun en kötüsü ve üzücü olanıdır...

Radyoda duydum ve size sormak istedim
ikisi de çok can yakar
ama elbet ölüm insanı yıkar...

Aldatmanın duygusal telafisi mümkündür..unutursun gider,hayatından çıkarırsın olur biter yani onarılma şansı yüksektir..
Ama ölüm...
Radyomu dedin çok enteresan...

Bir arkadaşımın, böyle hikayeler hep bir arkadaşımın diye başlar; sevgilisi ile başka bir erkek gayet normal bir şekilde karşılaşıyorlar, bayanı çay içmeye davet ediyor, bu iki insan işyerinden birbirlerini kısmen tanıyor vs vs. Neyse efenm bunlar çaylarını içerken benim arkadaşıma telefon geliyor, sevgilin şu anda falanca yerde filanca kişiyle başbaşa. Tırını tırını nıııı, arkadaşım hemen telefona sarılıyor sevgilisini arıyor, neredesin diyor falanca yerdeyim, telefonda öyle bir hışımla soruyor ki KİM VAR YANINDA !? diye bayan korkuyor ve yalnızım diyor. Kahramanımız taksiye atlıyor ve olay mahaline gidiyor. Tabi görünen şekliyle bir suçüstü hali kavga gürültü vs vs daha sonra bir daha dikiş tutmuyor ilişki. Sürekli şüphe ile ilişki yürümüyor velhasılı kelam ayrılıyor.

Peki, şu anda o bayan kiminle evli ? :) Evet, bildiniz, tesadüfen karşılaşılan kişiyle evli. Şeytanın aklına gelmez böyle bir plan... Şaşırıyorum bizim milletin işlerine.

Neyse, düşman başına dedikten sonra, kimsenin ölüm haberini almak istemem. Ben bir vakit başkalarının telefonunu açmıyordum, bu da başka bir hikaye.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Consume, biliyormuusn beni ağlattın .
yorum yapmıyacam uffff

Üst Alt