• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangisi kirli hangisi temiz?

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
Hangisi kirli hangisi temiz?

consume

Kıdemli
Üye
Ha bu arada 1942 mesajın var.Hadi 10 tanesini çıkartsak.1932 tane kötü mesajını buldurtma şimdi.Sonra oturur ağlarsın.Toplarsın beğenilerini yandaşlarından . :)

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Yine gerçekler battı sana ha.Eleştiriyi kabul etmelisin.Laf ebeliği her zaman seni kurtarmaz :)
Kötü söz sahibine aittir dedim. Buda mı olmadı? :) Ne diyeyim o zaman. Kötü sözü kim söylediyse ona aittir. Ben söylediysem bana sen söylediysen sana, başkasıysa başkasına.

Ha bu arada 1942 mesajın var.Hadi 10 tanesini çıkartsak.1932 tane kötü mesajını buldurtma şimdi.Sonra oturur ağlarsın.Toplarsın beğenilerini yandaşlarından . :)
Benim yandaşlarım yok. Çıkarımda yok. Demekki ağlayanda yandaşlarıda olan sizin yadaş grup. :)) Aklımın ucundan bile geçmemişti. :(

consume

Kıdemli
Üye
Kötü söz sahibine aittir dedim. Buda mı olmadı? :) Ne diyeyim o zaman. Kötü sözü kim söylediyse ona aittir. Ben söylediysem bana sen söylediysen sana, başkasıysa başkasına.

Benim yandaşlarım yok. Çıkarımda yok. Demekki ağlayanda yandaşlarıda olan sizin yadaş grup. :)) Aklımın ucundan bile geçmemişti. :(
Hiç üzülmeyin.Bunu siz demeyin.Mütevazi olun.Bırakın bunu size her yönden insan söylesin. O zman dersiniz ki aman efenim teveccünüz Kapişşş ;))
Bakın size beğeni vermişliğim var değil mi .Dalga geçmek için mi ? Cıkınız değilll.
Ha gayret cici cici konuşalım anlaşalım.Kimse senin gibi düşünemez benim gibi de... Bursalının her düşüncesine katılıyor değilim.Ters düşen şey olsa ona da dıtt derim.Sana da derim.Ne yani.

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
ashenarşi sizin nikiniz yanlış bence ANARŞİ olmalı. olduğunuz her topic'te kavga var BU TESADÜFMÜ?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadaşlar bu gibi kişisel anlaşmazlıkları Özel mesaj sistemi ve Ziyaretci mesaj sistemini kullanarak çözseniz de bir an önce konuya dönseniz diyorum....

Her konuyu , senli benli sataşmalara karşılıklı suçlamalara dönüştürüyorsunuz:((

Üst Alt