• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangi tür filmleri seyredersiniz? Neden?

Okunuyor :
Hangi tür filmleri seyredersiniz? Neden?

İnci

Kıdemli
Üye
foruma kaydolalı 1 saat anca oldu ama msj sayım 40 aferın bana :p

Yorumlarınızın hemen hemen hepsini gördüm.Bir saatte 40 mesaj yazmışsınız.
Peki bu mesajlarınızda bizlere ne anlattınız? Benim aklımda tek kalan şey
sizin deli gibi aşık olduğunuz ve aşık olduğunuz insanın geçmişiyle kafayı bozarak
sevgilinizi yiyip bitirdiğiniz kaldı nedense.Bir mesajlada anlatabilirdiniz sanırım
40 mesajda anlattığınız ortak konu buydu çünkü.Bir saatiniz boşa gitmiş aferin size.:)

ümmi

Kıdemli
Üye
he gelelim sadede.
efenim kaliteli çizgi film severim örn buz devri 1,2,3,shrek 1,2,tarzan,avatar gibi
sonacıma tarihi filmler,dini filmlerin kaliteli olanları çağrı gibi,cennetin krallığı gibi,
felsefik ve psikolojik örgüleri olanlar mesela matriks,kuzuların sessizliği
velhasıl tür çok önemli değil kaliteli yapımlar severim.
korku türü pek hoşlanmam. gereksiz yere gerilmeye gerek yok efenim.

Meydankaya

Amatör
Üye
Genellikle antik çağlarda, dönemin destanlarına dayanan ve kahramanlar arasında gerçekleştiğine inanılan muharebelerin birçoğu etkileyici bir tarzla beyazperdeye aktarılıyorlar. Ancak yakın tarihin en büyük ve en kanlı çarpışmaları olarak bilinen I. ve II. Dünya Savaşı filmleri, Ortaçağ’ın destansı yapımlarına göre daha fazla beğeni topluyorlar.

Biz de tarihte oldukça önem arz eden muharebelerin konu edildiği bu yapımların, hemen hemen eşit bir şekilde bölündüğü listesi: Savaş Filmleri: En İyi 100 Tarihi Film (2020 Güncel Liste) | Paratic

Üst Alt