• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangi tür filmleri seyredersiniz? Neden?

Okunuyor :

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

M

metamorphosis

Ziyaretci
Korku, özellikle seri katilli filmleri severim, psikolojik, dram ve tarihi filmleri izlerim. Korku filmlerine hep bir ilgim olmuştur. Seri katiller konusundaysa bir dönem ciddi ciddi araştırmalar yaptım. Hatta Krimolog olmaktan son anda vazgeçtim. Onların doğasını farklı bulurum ve keşfetmeyi seviyorum.

Bunun yanında film festivallerini kaçırdığım görülmemiştir. Ve hatırı sayılır bir film arşivine sahibim.

galpsizim

Acemi
Üye
sevgilimle izledıgım filmleri izlerım valla o kadar tarzım olmayanları secıyokı ama ona sarılınca her fılmı ızlıom butun savas fımlerını ezberledım ya :S ama deger

G

güney

Ziyaretci
Kafamı karıştıran flimler ve müzikaller...Örnek carlos saura ve salome gibi....

kaotik

Amatör
Üye
Psikolojik gerilim filmlerini tercih ederim gerilim filmleri arasında. Klasiklere merakım vardır. Romantik filmler ruh halime bağlı tercih ettiğim türler arasındadır.

Genelde yönetmenleri takip ederim. Eğer yönetmeni iyi ise tür ayrımı yapmadan her filmi izleyebilirim.

İnci

Kıdemli
Üye
Korku filmi izlemeyi pek sevmem. Kaliteli oyuncular olacak,kaliteli yönetmenlerin filmi olacak.
Gerçek hayat hikayelerini izlemeyi çok seviyorum.Özellikle tarihe geçmiş liderlerin hayatlarını.
İçi boş filmleri hiç sevmiyorum. Örnek; Recep İvedik gibi.Çok iyi film seçerim ve hiç yanılmadım.

Üst Alt