Hangi tip spor ayakkabılar hangi tip jean'lerle giyilir?

Hangi tip spor ayakkabılar hangi tip jean'lerle giyilir?​

Bilekli ayakkabı: Dar ve düz paça jean'ler ile

Basketbol ayakkabıları veya bilekli ayakkabı demek pantolonun altında saklanmayan, dışardan gözüken ayakkabı demektir, Düz veya dar paça jean'i ayakkabının içine sokun. Jean, biraz bilek kısmında toplanma yapabilir.

Alternatif: Bol paça jean'ler... Çok bol paça jean'leri de bilekli ayakkabının içine sokarak jean'nin paçasını dışarıya taşırabilirsiniz,

Düz bilekli ayakkabılar: Düz paça jean'ler

Basit ayakkabılara basit model jean'ler. Düz paça pantolonlar bu tip ayakkabılarla büyük uyum sağlarlar. Herhangi bir geniş inen paça pantolonlar ise bu tip ayakkabılar ayağınızı küçük gösterir.

Alternatif: Dar paça pantolonların paçalarını kmrarafc ta giyebilirsiniz. GÜzel çoraplar ile dikkati ayaklarınıza toplamanız mümkün.

Klasik modeller: Parlak jean'ler

Adidas ve Nike'ın yeniden üretmeye başladıkları parlak modelleri kaçırmamalısınız. Biraz geniş paçalı bot kesim jeanler bu tarz ayakkabılar için ideal olacaktır.

Alternatif: Bu çok yönlü ayakkabılar hem düz paça jean'ler ile hem de rahat uyumlu jean'lerle kullanabilirsiniz.

Spor ayakkabı: Bol jean'ler

Klasik spor ayakkabılar örneğin Nike Air Max gibi ayakkabılar en iyi bol ve düz paça pantolonlar ile uyumludur, 8u jean'ler bol durmasına rağmen ayakkabıyı örtmüyor.

Alternatif: Düz paça pantolonların paçalarını terziye yaptıramıyorsanız kıvırarak da giyebilirsiniz. 8u model ayakkabılar bu tarzı rahat kaldıracaktır.
 
Üst Alt