• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangi Kuruma Güveniyorsunuz?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 38
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :

• Kullanılan toplam oy
    23

Ammar

Kıdemli
Üye
ALLAH C.C un hükmüyle hükmetmeyen hiçbir kurum, insan, veya canlıya güvenmem....

bziya

Kıdemli
Üye
Kimse bu milletin bağrından çıkarttığı asker evlatlarına , anne babasını , akrabasını ve müslüman Türk halkını vurduramaz vurduramıyacaktır.Kimse ,hiçbir kurum kendini bişey zannetmesin , milletin bam teline basarlarsa o çok güvendikleri namlular ansızın kendilerine dönebilir...

Bay X

Kıdemli
Üye
Kimse bu milletin bağrından çıkarttığı asker evlatlarına , anne babasını , akrabasını ve müslüman Türk halkını vurduramaz vurduramıyacaktır.Kimse ,hiçbir kurum kendini bişey zannetmesin , milletin bam teline basarlarsa o çok güvendikleri namlular ansızın kendilerine dönebilir...
Kendinizi fazla aksiyona kaptırmışsınız durun bakalım kim kimi vuruyor kendi kendinize gelin güvey olmayın..!

Yine çok klişe oldu ama bırakın bu vatan millet sakarya ayaklarını gülünç geliyor artık..!

Sizin bu"Taraf"ınız varsa bizimde vatana inancımız TSK aşkımız var biz aşkı ölene kadar yaşar ve yaşattırırız..

Bu arada biz namluyu vatanı korumak için hainlere çevirirken sen namluyu ağzına almışsın dikkatli olda biri tetiğe dokunmasın..!

Server Bedii

Amatör
Üye
TSK nın yapması gereken masaya yumruğunu vurmak:alkis: bu birinci adımdı ikinciside casusları bulmak cezasını vermek
başbakan ekranlarda rol kesip mağdurum diyeceğine Başbuğun çağrısına uysun suçlu KİŞİLERİ bulsun onun işi şikayet etmek değil sorun çözmek!!!
Başbuğ gerekli açıklamayı yapmıştır millette anlasın artık bu işden menfaat sağlayan kim...

Masterlord

Kıdemli
Üye
tereddütsüz TSK
ülkeyi hem dış hem iç tehditlere karşı korumakta çok başarılı

tabi simdiler hem yönetimle hem dış tehidtlerle hem vatan hainlerinin kurduğu pkk ile hemde yobazlarla savas halinde
yıpratılacak ama ins ordumuz yine kazanacaktır

ajan

Tecrübeli
Üye
ben siyasetçilere güveniyorum :) hepsi ne kadar şahsiyetli,onurlu,dürüst insanlar :) ben hatta parti ayırt etmeden hepsini çok seviyorum ve burdan sizin aracılığınızla hepsine kucak dolusu sevgiler saygılar gönderiyorum :)

esen kalın :)

Üst Alt