• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz ?

Kullandığınız internet tarayıcısı

• Kullanılan toplam oy
    52

uzi

Acemi
Üye
Sevgili supermeydan sakinleri bakalım en çok kullandığımız internet tarayıcısı hangisi.
Herkes oy verirken nedenleri ile yazarsa ; bilmeyenler öğrenmiş olur veya değiştirmek isteyenler olabilir. kısaca bir internet tarayıcısı hakkında beklentilerimizi , isteklerimizi ve kullandığımız tarayıcının bize sağladığı faydaları daha iyi öğrenmiş oluruz.

Not : Benim bildiğim ve kullandığım tarayıcılar bunlar. Varsa başka bildiğin buyrun anlatın :Complice:

uzi

Acemi
Üye
İlk oyu ben kullandım.
Oyumu Opera'ya verdim.
Benim bütün isteklerimi karşılıyor ama e-postamda türkçe karakterleri göstermiyor. ( Bunu diğerleri de sağlayamıyor )
Özellikle hızlı olması , tek bir pencereden yönetilmesi , tamamen kişiselleştirilebilmesi , en son kaldığım yerden devam edebilmesi bunu kullanmamı sağlayan en önemli nedenlerden.
Kesinlikle tavsiye edeceğim bir programdır. Hİç olmazsa bir kere deneyin.
Programı indirmek için burayı
dil dosyası için burayı tıklayın.
Bu en son sürümüdür ...
İyi seyirler ...

Son düzenleme:

DaViD

Acemi
Üye
Firefox suphesiz guvenlık ve diger gerekcelerle bır numara ..

reiser

Acemi
Üye
bencede fırefox nedenı hem guvenlı hem hızlı tek bı pencereden yonetebılıosun ındırme yonetıcısı temalar ve dıger + ozellıklerı var ama guncellestırmelerı sorun oluo ama pc kapandı dıelım yada pencereyı yanlıslıkla kapattınız oturumu kuratar seklınde bı soru soruo ve kaldıgınız yerden dwm edıosunuz ınternet exp.. dan ıyı oldugunu kesın ama ..

M

mor_kelebek

Ziyaretci
firefoxu duydum da opera da nedir o nasıl kullanılıyo media player gibi bişeymi opera şimdi bilen var bilmeyen var dimi

ayhansaygili

Acemi
Üye
Esasında msn Expoloer i kullanıyorum ama yukarıda ki şıklarda olmadıgı için internet expoloer işaretledim nedenine gelince sık kullanılan sitelerimin hiç bir zaman kaybolmaması yani pc format attıktan sonra sık kullanıla siteleriniz her seferinde kayboluyor ama msn ile asla kaybolmaz

cutter

Acemi
Uzaklaştırıldı
bence en iyisi internet explorer hem kullanımı çok kolay

martinahingis

Acemi
Üye
WALLA BEN HEM FIREFOX HEMDE IE KULLANIYORUM AMA COGUNLUKLA FIREFOX KULLANIYRUM...:wink:

asdf29

Acemi
Üye
Ben aslinda hem firefox hemde internet explorer kullaniyorum ama firefoxta ic ice pencereler oldugu icin gelenllikle onu tercih ediyorum.. ie 7 bilgisayari fazla yorar diye onu yuklemek istemiyorum.. :)

bybart

Acemi
Üye
firefox bağımlılık yapıyor sanırım aşırı bir sevgi ve ie bıkmışlığı var insanların hızla yayılıyor.. Bende noia temasıyla kuruyorum video downloaderi flashgotu download status barı istediğim eklentiyle takılmak daha bir hoş oluyor mozilla firefox ;)

toot

Acemi
Üye
arkadaşlar yeni çıkan tarayıcıların hepsi aynı görevi yapıyor hepsinde (alt+t)yapılarak yenisekme açılabiliyor ben türkçe firefox u kullanıyorum çünkü hem görüntüsü güzel hemde indirme proğramı var içinde bu sayede daha hızlı indiriyor ayrıca flashget gibi proğram kullanan arkadaşlar internet expoleri kullandığı zaman rapidden dosya inderimiolar bu yüzden firefox kullanıyorum ama rapidsiz uzun bir dosya inecekse ie ile beraber indirme proğramı kullanıyorum

B

blueice

Ziyaretci
aslında bende hepsi var ama şu internet explorer 8 i beğenmedim 7 gibi hızlı değil

Masterlord

Kıdemli
Üye
explorer 7 kullanıyorum , gayet memnunum ve çok hızlı

firefox u denedim ama okadar iyi deil
firefoxta rapid den bise indircegin zmn hangi sürüceye kaydetcegini secemion
otomatik windowun kurulu oldugu yere ''c'' ye atıo...
bi kaç begenmedim özelligini daha gördügümden
hep explorer tercihimdir

hem çok kolay bi kullanımı var
hemde gayet hızlı
internet explorer ı zaten bilmeyen yok gibi :)

K

Kadim

Ziyaretci
İnternet Explorer Tabikli de

SidaR

Acemi
Üye
internet explorer en iyisi Bence DiyerLeri Bos Bi Bilgisayarcı tavsiyesi Size :)) Bence internet explorer Kulanın... SaygıLar..

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
opera gerek sayfa bölmeleriyle gerek başka pc deki oturumlarınızla senkronizasyonuyla biraz güveliksiz olsada kesinlikle tercihimdir.

Üst Alt