• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangi Futbol Takımını Tutuyorsunuz?

Okunuyor :

• Kullanılan toplam oy
    21

Cerrah

Tecrübeli
Üye
Arkadaşlar Hangi Futbol Takımını Desteklediğimizi Burada paylaşabiliriz...

Bay X

Kıdemli
Üye
dostum logomdan belli olmuyomu hangi takımı tutuğum ama şu anki durumu içler acısı galatasaryla ilgili anketime bakarsan orda takımım hakkında bazı yorumlar yaptım?gerçi bu sene en azından fenerbahçenin avrupada başarılı olmasını ve hollanda ekibi az alkmaarı eleyeceğinden hiç şüphemiz yok fenerbahçe her zaman hollanda takımlarını ezer istatistik böyle fenerin 3 sezon önce şampiyonlar ligi yarıfinalisti psv yi paramparça ettiğini unutmadık alkmaar fenere vız gelir ve fener bir kez daha elinden kaçırdığı newcastle ile eşleşir.

serdarsara

Acemi
Üye
eskişehir sporluyum gururluyum umutluyum elimizden saibeyle 2 sampıyonluk alan gs 1 sampıyonluk alan bjk bu mudur sızın buyuklugunuz bır baba hın teza huratını kendıne mal eden fb biz onu 40 yıldır soyluyoruz işte sizin büyüklügünüz yılda 10 000 taraftar ortalamasıyla oynayan gs mı buyuk yok sa kendi taraftarına kufur eden carsı mı buyuk pehhhhhhhhh işte anadolu yıldızı eskişehir spor yıllık nerde olursa olsun 18 000 taraftar ortalamasıyla oynayan tek anadolu takımı mac bıletlerı 1 lıra degıl sakın karıstırmayın trabzonla acık 10 ytl kapalı 25 ytl bekle bızans az kaldı eses geliyor ne olursa olsun 5. şampiyon eskişehir spor olacak tır bu böyle biline eseses kikiki eski eski es

Son düzenleme:

evrim00

Acemi
Üye
galatasaray bütün maçları alacak re re re ra ra galata şampiyon haydi göster kendini
CİMBOM:smile:

orkuorkun

Kıdemli
Üye
ben takım tutmam genelde, çünkü 19 yıldır, türkiyeden bağlantım kesik sayılır gemide çalıştım, ancak şunu söyleyebilirim kimse gücenmesin kızmasın , herkesin takımı büyük olabilir,size göre yamyam sayılabilirler endonezyanın dumaii-de palembang ta medan da, amdon adasında dahi galatasarayın kadrosunu sayıyorlardı, Türk gemisiyiz deyince sadece galatasaray ve kadroyu sayıyorlardı,, hindistan dan japonyaya kadar hep aynı, italyanlara göre de aynı,,
hindistanın pek futbolla ilgisi yoktur benim gibi, adamlar polo ve golf oynarlar, uzakdoğu hep böyledir, ama Türkiye deyince galatasarayın adı geçmesi, kadroyu saymaları hoş,,
oysa galatasaray ın içindekiler hepsi türk değil, bakın hala galatasaray lıyım demedim, ama gerçek bu hala takım tutmuyorum, topla uzaktan yakından alakam yok,

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Galatasaraylıyım . Ama Beşiktaşı'da severim. Fenerbahçe'ye saygım sonsuzdu ama nedendir bilmiyorum son birkaç senedir bir antipatiklik var üzerlerinde .

Mesele dün Alkmaar takımına elenmelerine ben çok üzüldüm.
Anket'te görünen O ki Galatasaray önde gidiyor

yucell

Acemi
Üye
tff nin lisanslı futbol hakemi olarak aöyluyorum başarı ve taraftar tabiki öenmlidir ama herşeyden once dostluk kazanmalı takım ayrımı yapmıyorum açıkcası ama herkesin gonlunde takım vardır taraftar olarak galatasaray diorum

Üst Alt