• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hangi Burçtansınız?

Okunuyor :
Hangi Burçtansınız?

Hangi Burçtansınız?


  • Kullanılan toplam oy
    114

Guney

Kıdemli
Üye
İkizler ve aslan karışımı bela bişeyim...
nasıl karışmış demeyin aslen ikizler de doğmuş yükselme dönemlei ise aslana denk gelen bişe işte..
 

SEN VE AŞK

Amatör
Üye
boğa

grubu : Toprak
uğurlu günü : Cuma
uğurlu sayısı : 6
uğurlu taşı : Zümrüt
uğurlu renkleri : Pembe, açık mavi, krem
uğurlu çiçekleri : Kırmızı gül, pembe karanfil, şebboy
uğurlu kokuları : Müge, elma çiçeği
en belirgin özelliği : Dayanıklılık
en büyük ideali : ün
en büyük hatası : Inat
en büyük arzusu : Büyük servet

şematik, düzenli ve gerçekçidir. Estetiğe ve güzeliklere hayrandır. Derin duygulara sahiptir ama yaşamda en çok güvenceye önem verir. Eksiklerini gidermek ve yaşamı tanımak için bilgi edinmek, öğrenmek ister. önüne çıkan engelleri aşabilecek güçte bir arzu istek duygusuna sahiptir. Amaçları konusunda kendinden emin ve kararlıdır. Iyice düşünüp tarttıktan sonra maddi isteklerini elde etmek için eyleme geçer. Aceleden hoşlanmaz, aksine çok sabırlıdır. Gerekli olduğu kadar ve belli sınırlar içinde konuşur. Genellikle susmayı tercih eder. Bunun bir nedeni de karşısındaki insana daha sonra silah olacak herhangi bir açık vermemek endişesidir.


boğa burcu kadını


boğa burcu kadını çok cana yakın, beğenilen, aranılan tiplerdir ve sevilmek için yaratılmışlardır. Evlilik ve annelik onlara çok yakışır.

Boğa burcu kadını güzelliklere çok düşkündür. Onun için güzel olan herşeyin değeri vardır. özellikle müzik ve resim ona zevk verir. Ayrıca pahalı olmayan anlamlı hediyelerle yani bir çiçekle bile onun gönlünü kazanabilirsiniz.

Boğa burcu kadını kendine güvenir. Her problemi halledebileceğini, her zorluğa karşı koyabileceğini bilirler. Boğa burcu kadını tam anlamıyla sadıktır. Bir kere sevmek ve bağlanmak ister. Aradığını bulursa şartlar ne olursa olsun mutluluk için yaşar. Venüs’ün verdiği güçlü cazibe sayesinde de beğendiği erkeği çabucak eline geçirmesini bilir. Fakat her konuda kendine güvenen bu kadın aşkta hata yapabilir. Kendisine hiç uygun olmayan birisini sevebilir. Hatta istismar edilmeye bile göz yumabilir.

Boğa kadını dostluğa çok düşkündür. Onlardan da aynı şekilde karşılık görmek ister. Dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Buna karşılıkta sadakat beklerler.

Boğa burcu kadını derli topludur ve tek bir odada yaşasa bile oraya bir yuva havası verir. Zevkleri sayesinde burayı süsler ve kullanışlı hale sokar. Boğa burcu kadını için kalbe giden yol mideden geçer. Sevdiği erkeği kendine bağlamak için yemek konusuna özellikle dikkat eder. Sofrası daima özenli, yemekleri de lezzetlidir.
Boğa burcunda olan gururlu kadın acıya katlanır. Acılarını itiraftan kaçınır. çünkü kendisi gibi güçlü birinin ıstırabını açıklaması bir zayıflık sayılabilir.

Boğa burcu kadını tam anlamıyla severse bağlanır ve evlenir. Eşinin kusurlarını görmekle birlikte bunlara pek önem vermez ve zamanla her şeyin düzeleceğine inanır. Ayrıca bu kadın kendisine çok güvendiği için eşinden de emindir. Onun kendisini aldatabileceğini aklından bile geçirmez. Eşinin de kendisi gibi sadık olduğunu düşünür. Ama eğer eşi aldatırsa kadın tam anlamıyla yaralanmış bir boğaya döner. Erkek yaptığından pişman olup özür dilerse hayatları eskisi gibi devam eder. Ama aldatmaya devam ederse kadın büyük bir karamsarlığa kapılır ve içine kapanarak adeta hayata küser.


boğa burcu erkeği


boğa burcu erkekleri, sadık dost, iyi bir eş, şevkatli bir baba ve mükemmel bir aile reisi olular. Boğa burcunda doğan erkeklerin kendilerine has çeşitli özellikleri vardır. Böyle bir erkekle evlenmek ve onunla mutlu olmak istiyorsanız, bunlara çok dikkat etmelisiniz.
Boğa erkeği işine son derece önem verir, hangi işle meşgul olursa olsun son derece dikkatlidir ve başkalarının dayanamayacağı kadar fazla çalışır. Yalnız işini kendi seçmelidir. çünkü böyle bir insan, sert, haşin, sabırsız bir kimsenin emrinde rahat edemez.

Boğa burcunda doğan erkeklerin seks gücü çok fazladır. Yemek, içmek ve çalışmak gibi seks arzusu da günlük hayatında yer tutar. Eğer bu konuda ona uyamayacaksanız böyle bir erkekle ilişki kurmamanızı ve evlenmemenizi öneririz. Boğa burcunda doğan erkek iştahlıdır. Böyle bir erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız ona sevdiği yemekleri pişirmeli ve zevkli bir sofra hazırlmalısınız.

Boğa erkeği çok sağlam ve sıhhatlidir, ama hastalandığı zaman direnci kaybolur. Boyun ve boğazı çok hassastır ve hastalığıda ağır geçer. Ayrıca doktorlara da pek güveni olmadığından çabuk iyileşmesini engeller.

Boğa burcu erkeği daima aşkı arar. Sevdiği anda da o güne kadar gizlediği bütün güzelliklerini ortaya koyar. Boğa burcundan olan erkek seçtimi bir daha o kadından asla vazgeçmez. Fakat size bu konuda açılmasını beklemeyin çünkü o hisleriyle hareket eder.

Sevdiği kadını elde eden ve evlenen bu tip erkek kadar kimse mutlu olamaz. Eğer bu burç erkeği başka yıldızın etkisini almamışsa ömrü boyunca sadece bir kadını sever. Onun yanında huzurlu ve mutlu olurlar. Paranın değerini bilen bu erkek, sevdiği kadın söz konusu olunca tam anlamıyla değişir. Bulabildiği en seçme şeyleri eşine getirir ve eşinin şık olmasını ister.

Boğa burcu erkeği çocukları çok sever. Sevdiği eşiyle birlikte güzel çocuklarda onun idealleri arasındadır.


Alıntı
boga burcu özelliği taşıyorum tam benim özelliklerim var
 
Üst Alt