• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Hangi burçlar aldatılmaya meyilli?

Okunuyor :
Hangi burçlar aldatılmaya meyilli?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Burç burç ilişki özellikleri...

Koç Burcu
Koçlar heyecan arayan burçlardan.
İlgiye aç, egolarının tatmin edilmesini isteyen Koçlar kendilerine ilgi gösterilmesiyle hemen başka tarafa kayabilirler. Koç burcunun başkalarıyla flört etme nedeni ise, kendisini olabildiğince çok kişiye kabul ettirip özgüvenini arttırmaktır.
Koç burcu çok ateşli bir burç olsa da, çoğunlukla yasak ilişkilerden uzak durmak ister. Fakat eşleri vefasızlık ederse, onlar da aldatmaya meyledebilir.

Boğa Burcu
Boğa burcu sadakatiyle bilinir, fakat eşlerinin onları aldattığını öğrenir veya hissederlerse Boğalar da aldatır. Aldatmak yanlızlık hislerini yok eder ve bu sevgi dolu burcun birlikte olduğu kişiyi ihmal etmesine neden olur. Boğa güvenilirdir, sadakat duygusuna darbe indirirseniz ilgisini kaybedersiniz.

İkizler Burcu
İkizler için şehvet aldatma sebebi değildir. Cinsel ilişkiden çok entellektüel ve yakın bir konuşma onları yoldan çıkarır. Bu konuşmayı yaparken yaşadığı heyecan da önemli bir etkendir. Ayrıca ikizler ihmal edildiğini ve yanlız bırakıldığını düşünürse; kendini avutmak için beraber güzel vakit geçirebileceği birilerini aramaya başlar.

Yengeç Burcu
Yengeçler sadık burçlardandır, suçluluk hissi yaşamaya eğimli oldukları için kolay kolay baştan çıkmazlar. Eğer biriyle beraberlerse, çok nadir karmaşık yasak aşk moduna girerler. Fakat özgüven sorunu olan burç, kendini boşlukta hissederlerse bir başkasından etkilenebilir.

Aslan Burcu
Bu ateşli burç heyecan için kıvranır. İlginin merkezi olmaya bayılan burç, bu sebeple özgüven sorunu yaşar. Sürekli tüm ilgiyi kendi üstünde görmek isteyen aslanlar, bu nedenle savunmasız kalırlar. Hele ki bazısı doğuştan şehvetlidir ve dünyanın en harika aşığı olduğunu kanıtlamaya çalışır.
Orta yaş krizi yaşayan Aslanlar ise kendilerini genç hissetmek için, kendilerinden 20 yaş küçüklere karşı çok daha savunmasız kalırlar ve kendilerini onlara çok daha çabuk kaptırırlar.

Başak Burcu
Duygusal aldatma yaşama ihtimali birçoğundan fazla olan Başaklar, fizikselden çok duygusal anlamda aldatırlar. Vicdan azabı yaşamaya eğimli olan burcun aldatma sebebi ise; yaşadıkları ilişkiyi yürütmek için herşeyi denedikten sonra başarılı olamadıklarını görüp hayal kırıklığına uğramalarıdır.

Terazi Burcu
Terazi burcu karşısındakini mutlu etmeyi çok sever. Güçlü prensipleri olan Teraziler, bağlılığı ciddiye alır bu nedenlede potansiyel aldatan burçlar listesinde alt sıradalardır. Fakat kolay kolay `hayır` diyemeyen burcun başkalarıyla flört etmesi çok büyük ihtimaldir. Fakat sonsuz aşkı bulma hayalleri, aldatma ihtimallerini çok aza indirir.

Akrep Burcu
İhtiraslı akreplerin aldatma ihtimalleri yüksektir. Heyecan arayanlar katagorisine giren burcun cinsel açlığı çok fazladır. Bu nedenle bu isteği kontrol altında tutmakta çok zorlanırlar. Bu isteklerini kontrol altında tutmakta bu denli zorlanan Akrepler; eşleri tarafından aldatılırlarsa, onlarda öç almak için aldatır.

Yay Burcu
Heyecan, heyecan, heyecan. Yayları cezbeden en önemli şeylerden biri heyecan.Acaba köşe başında onları bekleyen; daha büyük bir aşk, daha heyecanlı bir macera var mı diye sürekli merak içindedirler. Aşktan gözü dönmüş romantik aşıkların başı, masum bir flörtün daha ileri gitmesiyle olur. Diğer kişiye karşı tutkuları güçlenince panik yaşamaya başlarlar, bu nedenle yaşadıkları ilişkilerde sürekli doğru şeyi yapmaya çalışırlar. Olabilecek tehlikelerden en başta uzak durmaya çalışırlar, ama ne zamanki o ilk adımı atarlar, işler o zaman kontrol çıkar.

Oğlak Burcu
Oğlaklar sevilmediklerini ve saygı duyulmadıklarını hissettikleri anda cezalandırıcı konumuna geçerek aldatmaya yatkın olurlar. Seksi baştan çıkarıcı bulan az sayıdaki oğlak, bundan büyük heyecan duyar. Fakat çoğunluğunun endişeli yapısı, onları olası bir maceradan uzak tutar. Vicdanı kuvvetli oğlaklar, vicdan azabı yaşamamak için yasak aşktan uzak dururlar.

Kova Burcu
Kovalar sürekli ilgi ve alaka görmek ister. Kendisine ihtiyaç duyulmasını isteyen ve bekleyen burç çok romantik değildir. Bu nedenle de genelde aldatılan taraf olur. Aldatan taraf olmaları içinse fiziksel çekimden çok duygusal anlamda bağlanmaları gerekir. Bu da entellektüel ve yakın bir konuşma ile kolaylıkla olabilir.

Balık Burcu
Balık burcunu da yoldan çıkaran özgüven eksikliğidir. Özellikle orta yaş krizine girmiş bir balık, hayatın kısa olduğunu farkeder ve olgunlaşmak istemez. Hayatında bir `sihir` aramaya başlar. Bu yaşlarda gizemli ve yasak şeylere karşı dayanılmaz bir çekim hisseden balıklar, yeni biriyle yaşadıkları ilişkiyle kendilerini gençleşmiş ve hayata dönmüş hisseder.,
(Trendus)
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt