• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

hangi adsl tarifesine geçsem?

Okunuyor :
hangi adsl tarifesine geçsem?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
tek faturada mı gelecek iki ayınki
Arkadaşım sen tarife değişikliğini bugün yapmazsan bu geceden itibaren 1 nisana girdiğimiz için nisan ayı sonunda limitsiz paketinden faturalandırılıcakmışın.Ve 1 nisandan sonra ayın ortasında 4 gb'lik kotaya geçiş yaptığın zaman her iki tarifenin faturasıda faturana yansıcakmış haberin olsun.Ya bugün hemen geçiş yapıcaksın 4 gblik tarifeye yada nisan ayının sonuna kadar tekrar bekliceksin..

Geçiş yaparsan sadece bu ayın faturası yani limitsiz kullandığın paketin parası fauralandırılıcak.Kotalıya geçtiğin paketin faturası mayısın 1 inde faturalandırılıcakmış..Ttnette her ayın birinde yapılıyor fatura kesilme işlemi..

hakan_k

Amatör
Üye
6. cevap oldu :D ben de dedim kadına birinde faturalandırılmıyor mu diye o da dedi ki sen 5 artta açtırmışsın o yüzden birinde olmaz senin dedi öbür aya iki ayınki gelir dedi

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
6. cevap oldu :D ben de dedim kadına birinde faturalandırılmıyor mu diye o da dedi ki sen 5 artta açtırmışsın o yüzden birinde olmaz senin dedi öbür aya iki ayınki gelir dedi
Bana 2 aramamdada ayın 1'inde kesilir dediler hakan.

Asıl soruna gelelim

Selam arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var ben 5 mart 2010 da net limitsiz tarifeyle ttnetten internet bağlattım 4 gb kotalı (29tl'lik) tarifeye geçmek istiyorum acaba hangi tarihte geçsem ekstra ücret ödemem şu an kota kullanım bilgilerim mart ayı : 11,227 GB. teşekkürler
Ekstra bir ücret ödemiyorsun tabi ayın ortasında tarife değişikliğini değiştirmezsen..
Bugün geçmen gerekiyor yoksa Mayıs ayının bu zamanlarını bekliceksin..

hakan_k

Amatör
Üye
evet son durumu yazayım :D aradım ve 31 martta geçirdim 4 gb kotalıya adam mart ayınınki 49 nisan ayınınki 2 gelecek dedi inşallah öyle olur

Üst Alt