Hançer ve gül , aşk romanı

Sayın roman okuyucuları , arkadaşlarım. Bu zamana kadar bir çok roman okudum, lakin aşkı en iyi tanımlayan roman olarak bu romanı seçtim. İnsanlar artık aşk kavramının ne olduğunu unutmuş , maddi menfaat derdine düşmüş durumdalar. Geçmişte çok büyük menfaatsiz,karşılıksız aşklar yaşanmış; bu romanda aşkın gerçekten saf halini ve çıkarsız halini okuyup anladım ve bir okuyucu olarak bu romanı size tavsiye etmeye karar verdim. Roman indirimli olarak internet üzerinden de satın alınabilmektedir. Herkesin kalbinde aradığı saf aşkı bulmasını ve yazarında dediği gibi Allah herkesin kalbindeki kırıkları onarmasını temenni ederim. Aşkla kalın..

Hançer ve Gül (Pupa Yayınları / Roman Dizisi) Yazar : Songül Tüfekçi

Her kitap çok okunma hayali ile yazılır. Ama bu kitabın anlatmak istediği bir derdi var. Bu dünyanın bir yerlerinde aşkı yanlış yerlere oturtmaya çalışan insanları görünce, Hançer ve Gülü yazmaya karar verdim. İnsanlar birbirlerini deşarj olmak için değil şarj olmak için sevmeli diye düşünüyorum. Hiçbir kitap, hiç-bir hikâye aşkı tam olarak anlatamaz. Bu kitap da öyle... Eminim herkesin gönlünde bir Hançer, bir Gül gizlidir. Bu gökkubbenin altında nice aşklar yaşanmakta. Biz aşkı çağırmayı, ona açık olmayı henüz bilmiyoruz. Her yüzyılda bir Velinin geldiği gibi bir çift âşık da gelip geçermiş. Aşk her gece kalplere girip bakarmış. Eğer orası maddi kaygılarla kalabalık ise çeker gidermiş. Onu davet etmek için önce kalplerimizden lüzumsuz putları temizleyip ona yer açmak gerek. Temennim şudur ki; bütün kalbi kırık olanların Allah kırıklarını onarsın.

Aşkla kalın...
(Tanıtım Bülteninden)
Yayınevi sitesi : pupayayinlari.com
online Alışveriş sitesi : idefix.com
 
selam ederim;

paylaşım ve öneriniz için teşekkürler, kitabın içersinde geçen aşkın kime karşı olduğunu merak ettim yaradanamı yoksa yaradılanamı? bir tanesi diğerinden daha engin ama aslında birbirinden uzak değil her ikiside :) yinede merak ettim.
 
Üst Alt