• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hamdi Özdemir Şiirleri

Okunuyor :
Hamdi Özdemir Şiirleri

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Biyografi
1950 yılında Merzifonda doğdum.İlk okulu 1959-1963 yılları arasında KARA MUSTAFA PAŞA İLK OKULU'nda Seyit PEKPOLAT öğretmende ve orta tahsilimi merzifon orta okulunda merzifonda yaptım.Askeri okulu Çankırı ve Balıkesirde okudum.1970 yılında Ord.Astsb. olarak slh.kuvvetlere katıldım.13.şubat 1972 yılında Gülşen DOĞAN ÖZDEMİR'le evlendim.Bu evliliğimden 22 KASIM 1972'de Özden,22 EYLÜL 1978 YILINDA İSE Gülden ismini verdiğimiz iki çocuğum .Oğlum Özdenden Demir ÖZDEMİR,kızım Güldenden ise Zafer ÖDEMİŞ adında iki torunum vardır.1991 yılında,Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde 4 yıllık işletme eğitimine devam ettim.Görevim icabı 2 nci sınftayken ayrılmak mecburiyetinde kaldım.(1991-1998 Yıllararı arasında OHAL Bölgesindeydim)30 sene yurdun çeşitli yerlerinde ve kıbrısta görev yaptım.Enson görev yerim olan;Cum.Bşk.Lığı.Muhfz.A.K.lığından.2000 yılında ,kendi isteğimle emekli oldum.Batıkent ANKARA da ikamet etmekteyim.Çocukluk,gençlik ,eğitim ve meslek hayatımda beni tanıyan arkadaşlarım ve diğer yurdum insanları ile iletişim kurmak arzusundayım.

Üst Alt