Halkalı Diyetisyen ve Gebelik Dönemi Tavsiyeleri için Merve Diyet Yanınızda

Merve Kalelioğlu Çiftçinin kurucu ve yönetici diyetisyen olarak yer aldığı Merve Diyet beslenme ve danışmanlık merkezinde kişiye özel hizmet ile sizde sağlıklı yaşayarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Bireysel hizmetler ve kurumsal hizmetler olarak profesyonel diyetisyen hizmeti almanızı sağlayan Merve Diyet Beslenme Tarzı Kişiye Özeldir düşüncesini ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir. Merve Kalelioğlu Çiftçi önderliğinde Halkalı Diyetisyenlik hizmetini veren Merve Diyet merkezi İstanbul ve Türkiyeden gelen ziyaretçilerinin yanı sıra online diyetisyen desteğiyle dünyanın her yerinden birçok insanın sağlıklı yaşamına katkı sağlamaktadır.

Halkalı diyetisyen arayışınızda beslenme uzmanlığı merkezimizde size özel hazırladığımız programlarla hizmet vermekteyiz. Bireysel olarak diyetisyen desteği almak ve her dönemde sağlıklı yaşamak isteyenler için Halkalı diyetisyen Merve Diyet sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecektir. Kadın, erkek ve çocuğun vücut yapılarının farklı olmasından dolayı beslenme alışkanlıklarının da bu yönde geliştirilmesi gereklidir. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için beslenme programı dahilinde özel durumlarda göz önüne alınarak sağlıklı beslenmeye dair yönlendirmeler yapılmaktadır.

Kadınlar için beslenme programı hazırlayan halkalı diyetisyen Merve Diyet, gebelik ve emzirme dönemi başta olmak üzere özel durumlarda beslenmeye dair yönlendirmeler yapmaktadır. Kadınların gebelik sırasında bebeğin sağlığını ve gelişimini göz önüne alarak beslenmesi gereklidir. Bebeğin gelişimini tamamlaması ve gebeyken annenin fazla kilolara maruz kalmasını engellemek için bir diyetisyen desteğine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle kilo alımına müsait bir vücut yapısına sahip olan anne adaylarının bu süreç içerisinde azami dikkat göstererek Merve Diyetin sunmuş olduğu tavsiyelere kulak vermeleri gereklidir. Hamilelik döneminde beslenmeye dair yapılacak programda annenin ve bebeğin sağlığı ön planda tutularak sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırılmaktadır.

Gebelik dönemini başarıyla tamamlayan annelerin emzirme döneminde bebeklerin tek besin kaynağı anne sütünden tam olarak faydalanmalarını sağlamak için beslenme düzenine aynı kararlılıkla devam etmelidir. Eğer ki hamilelik döneminde beslenme alışkanlıklarına dikkat etmediyseniz ve bilinçsiz bir süreç geçirdiyseniz fazla kilolarınız kaçınılmaz olacaktır. Emzirme döneminde alınan bu kiloların hızlı bir şekilde verilmesi için yaptığınız hızlandırılmış diyet programları bebeğinizin gelişimini engelleyecektir. Emzirme döneminde uygulanacak olan dengeli beslenme programıyla fazla kilolarınızdan kurtulurken bebeğin gelişimini de engellememiş olacaksınız. Emzirme döneminde beslenme programı kapsamında Halkalı diyetisyen Merve Diyet merkezinde veya online diyetisyen desteğinden yararlanabilir.

Çocuklara özel beslenme programında yaş gruplarını dikkate alan Halkalı diyetisyen Merve Diyet, temelden çocuklarına sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırmanız için anne ve babalara destek olmaktadır. Okul öncesi çağda ve okul çağında olan çocukların bedensel ve zihinsel gelişiminin sağlanması için sağlıklı bir beslenme alışkanlığının olması gereklidir. Aynı zamanda ergenlik döneminde değişen vücut fonksiyonlarından dolayı psikolojik ve bedensel etkenler göz önüne alınarak çocukluktan gençliğe geçişin sorunsuz olması sağlanmaktadır.

Erkeklerin vücut yapısını göz önünde bulundurarak yoğun iş temposunda güçten düşmesini engellemek için beslenmelerine dikkat etmelidir. Özellikle günün büyük çoğunluğunu evin dışında geçirmelerinden dolayı sağlıklı beslenmek için bir diyetisyen desteğine ihtiyaçları olacaktır. Özellikle sporcu erkeklerin spor yaptıktan sonra yoğun efor sarf etmelerinden dolayı yaşadığı eksiklikleri sağlıklı besinlerle tamamlamalıdır.

Yaşlılık, hastalık ve özel durumlarda erkek ve kadınların bulunduğu duruma uygun olarak beslenmeleri ve yaşamdan alınan verimi arttırmaları gereklidir. Elinde olmayan nedenlerden dolayı oluşan durumlarda vücut halsiz ve bitkin düşebilir. Bunun önüne geçmek ve yaşam kalitesini arttırmak için düzenli bir beslenme alışkanlığı edinilmesi gereklidir.

Halkalı diyetisyen olarak küçük ve büyük tüm işletmelerin beslenme danışmanlığını profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. İş yerinde personellerin beslenmesi iş performansını da etkilediği göz önüne alınarak yemekhanelerin menülerini bu yönde geliştirebilirsiniz. Çalışanları için sağlıklı beslenme programı uygulamak isteyen işletme sahiplerine personel menü danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

Horeca menü danışmanlığı ise kurumsal firmalara vermiş olduğumuz diğer hizmet dalımızdır. Halkalı diyetisyen olarak restoranların müşterilerine sunmuş olduğu menülerinde enerji ve besin değerleri gibi içerik hesaplamaları yapılmaktadır. Merve Diyet olarak restoran ve kafenizde müşterilerinize özel sağlıklı besinler sunmanız için sizlere diyetisyen desteği sağlamaktayız.

Halkalı diyetisyenlik hizmetimiz başta olmak üzere her bölgeye hizmet sağlayan Merve Diyet beslenme ve danışmanlık merkezinden size uygun hizmeti alabilirsiniz. Kurucu ve yönetici diyetisyen olan Merve Kalelioğlu Çiftçi hakkında yapılan yorum ve tavsiyelere Merve Kalelioğlu Tavsiye Ediyorum linki üzerinden ulaşabilir ve sizlerde görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Kaynak: mervediyet.com
 
  • Etiketler
    halkalı diyetisyen merve diyet
  • Üst Alt