• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

hadi öykü yazalım

• Konbuyu başlatan blueice
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 312
  • Görüntüleme 32K

Okunuyor :
hadi öykü yazalım

B

blueice

Ziyaretci
sanki rüzgarla günışığı kolkola girip sızmışlardı pencereden içeri, perdenin gölgesi üzerimde geziniyordu...............

B

blueice

Ziyaretci
perdeyi söküp atınca gölgeler gidecek ve oda gibi benim içim de yüreğim de aydınlanacak gün doğacak gibi geldi.geceyi hatırlayınca neden böyle olduğunu kalbimin ne kadar ezildiğini hatırladım.güneş kapkara oldu birden tıpkı benim rüyalarım ve gecelerim gibi.kırmızı yaşlar süzüldü yanaklarıma...................

B

blueice

Ziyaretci
kalktım günahlarıma doğru yürüdüm.nerde olursam olayım peşimi bırakmayan günahlarıma.arkamda bıraktığım acılarım kırgınlıklarım onlar.kapıyı açtım ve hayat yeniden başladı........

Luna

Acemi
Üye
önce kendime söz vermeliydim, birdahaa asla geriye bakmayacak ve yasanmamisliklar icin üzülmemeliydim. acilan kapi bana yarinlarimi vermeliydi..

(bu wakitde ancak bunlar aklima geldi, affiniza siginiyorum:Entusiasmado:

B

blueice

Ziyaretci
ama bundan önce hep ihtimallere bıraktım hayatımı ve başarısız oldum kapıdan çıkarken yine aynı hatayı yapıyordum.silkelendim gölgede değil gün ışığındaydım içimi ve hayatımı aydınlatmam o geride kalan günahlarımı rafa kaldırmam gerekiyordu.
yeni güne yeni hayata doğru adımlarımı sıralamaya başladım.gün okadar güzeldi ki baharın güzelliğininde insanın sarhoş olmaması mümkün değil.

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt