• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hadi Gelin!

Okunuyor :
Hadi Gelin!

Ammar

Kıdemli
Üye
bu değerlendirmeyi göz önünde bulunduralım. sürekli. her gün bir yorumla bu paylaşımı güncel tutacağım :). artık yemeklerinizi çöpe atmayın. dışarıdaki hayvanların yiyebileceği bir yere koyalım. ve kışın dışarıya su koyalım onlar için, suyun içine bir damla yağ koyarsanız iyi olur. bu suyun donmasına engel olur ...
Dışardaki hayvanlardan önce dışardaki insanları düşünsek nasıl olur....?

elfaba

Amatör
Üye
Dışardaki hayvanlardan önce dışardaki insanları düşünsek nasıl olur....?
nerenden anladın bilmiyorum ama, dışardaki hayvanları düşünürken dışarıdaki insanları düşünmeyin diye bir şey demiş miyim ben! bir tekrar oku istersen. muhalif olunamayacak bir ifadeye de muhalif olmuş sun ya pes diyorum başka bir şey demiyorum...

elfaba

Amatör
Üye
güler yüzlü desteklerinize teşekkür ederim. İlköğretim okularında
5.6.7.8 sınıflarda haftada en az 1 saat hayvansevgisi ve doğa sevgisi dersi mutlaka olmalıdır. İnsanın yüreğinde hayvan ve sevgisi varsa o insanın yüreğinde insan sevgisi çok vardı Teşekkürler
böyle bir konuyu paylaştığın için ben tekrar teşekkür ederim ağzı var dili yok hayvanların, kendini ifade edilen biz insanlar tarafından korunup kollanması şart. bize verilen insan vasıflarının kefaretinin bir kısmını bu şekilde verebiliriz belki.

Üst Alt