• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Güzin abla aranmaktadır..

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 61
  • Görüntüleme 10K

Okunuyor :
Güzin abla aranmaktadır..

İ

İNCİ

Ziyaretci
Defolun sizi gidi siziler ...biri kel biri fodul lar sizi....:))

teyzeyim ben teyze ablalar başka yer de....:)
Ben de sizin supermeydanda güzin ablalık konusunda çok başarılı olacağınıza inananlardanım. Sizin gibi pozitif, cıvıl cıvıl bir kadın eminimki derdi olanlara mutlaka deva olacaktır. Yalnız deva olmaya önce yuksell adminden başlayın bence. Israrla sizden deva istediğine göre bayağı bir dertlere gömülmüş kendisi. Başarılı olursanız belki biz de sizden deva isteriz. :)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sevgili Güzin Abla(Güneyy..:) bakıyorum herkes sana yazıyor, ben de sana yazayım dedim akşama ne yemek yapsam bana bir yol göster, derdime çare bul...:)

Guney

Kıdemli
Üye
Sevgili Güzin Abla(Güneyy..:) bakıyorum herkes sana yazıyor, ben de sana yazayım dedim akşama ne yemek yapsam bana bir yol göster, derdime çare bul...:)
Sevgili Doğangüneş kızım;
görünen o ki bu kadar anlamlı bir günle senin pek işin yok makul ve olması gereken "ev hanımı" modundasın.
Şimdi sana boş ver çık o moddan bırak kocan düşünsün desem "ablalığa" ayıp,yemek listesi versem güney gönlüm razı gelmez..
En iyisi ara pizzacıyı sipariş ver ne şiş yanar nede kebap..:)))

en güzel kıyafetlerini giyip görevini de unutma sakınn..:)) ( bu tam güzin oldu valla)..:)))

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Tamam işte şimdi oldu...Güzin Abla çıktı ortaya...Gidip tntcool 'a haber vereyim heman...:))) O nu veya aslında yazı tura mı atsak napsak , mosy ve tntcool arasında " bey abilik" için bir yazı tura atabiliriz...Bu arada ben mi...???

Ben mezar bulup kazmaya gidiyorum...:))))

Üst Alt