Güzel bacak kaç cm olmalı?

Bilim adamları işi gücü bıraktı Kylie Minogue un bacaklarının sırrını çözmeye kendilerini adadı. 1,64 lük kısa boyuna rağmen 91 cm lik uzun bacakları Kylie’yi en güzel bacaklı ünlü yaptı....Polonya daki Wroclaw Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre bir kadının boyunun yarısı alınıyor. Bacakların boyu, kadının boyunun yarısından 10 cm uzunsa o bacaklar ideal boyda kabul ediliyor.

The Sun
Evet Bayanlar ölçüleri görelim

G

güney

Ziyaretci
Ölçü tam tuttu hatta 1 cm geçti:)))
İşi gücü bıraktım valla ölçtüm :Cachondon:

O zaman inanlmaz ideal bir bacak boyum var , kendimle iftihar ettim ( hani başka iftihar edilecek yönümü bulamadım da ) Zira benim de boyum 164 ve bacak boyum 91 . EH şimdi bu istatistik üzerine laf bile bulamıyorum .

Ya işin şakası bir yana , bilimadamı olmak eskiden daha mı zordu ne ? Ya da daha mı ciddi araştırmalar , çalışmalar yapıyorlardı ? ya da ben mi çok sert davranıyorum ? Şimdi bacak boyunun idealini araştırmak ne gibi bir tabana dayanıyor olabilir , anlamaadım !!!!!!!!!

O zaman inanlmaz ideal bir bacak boyum var , kendimle iftihar ettim ( hani başka iftihar edilecek yönümü bulamadım da ) Zira benim de boyum 164 ve bacak boyum 91 . EH şimdi bu istatistik üzerine laf bile bulamıyorum .

Ya işin şakası bir yana , bilimadamı olmak eskiden daha mı zordu ne ? Ya da daha mı ciddi araştırmalar , çalışmalar yapıyorlardı ? ya da ben mi çok sert davranıyorum ? Şimdi bacak boyunun idealini araştırmak ne gibi bir tabana dayanıyor olabilir , anlamaadım !!!!!!!!!

onlar bilim adamı vardır bir bilimsel açıklası heralde diye düşünüyorum sahra hanım :))
bayanların bacak boyu bayanların vucut ölçüsü v.s bilim adamları işi bırakıp terziliğe başlıyacaklar.(hepsi değil tabiki)

onlar bilim adamı vardır bir bilimsel açıklası heralde diye düşünüyorum sahra hanım :))
bayanların bacak boyu bayanların vucut ölçüsü v.s bilim adamları işi bırakıp terziliğe başlıyacaklar.(hepsi değil tabiki)

Bilim adamları hakkında atıp tuttuğuna göre ,Erdal seninde bacak boyu tutmadı herhalde:) :Cachondon:

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Benim boyum 1.75 bacak boyum şse 104 cm ve bundan çok memnunum

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ben de 164 boyundayım bacak boyum 97 cm iç bacak 80 cm

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
benim boyum 163 bacak boyum 97 cm onu napicaz Kylie yi abartmamalari lazim üstelik 14 yadindayim

Üst Alt