• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Günün sözü

Okunuyor :
Günün sözü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serseriozi

Tecrübeli
Üye
günün sözü ve yazarı , günün sözü 2019 , günün sözü tumblr , günün sözü kısa , günün sözü instagram , günün sözü 2019 , günün sözü dini , günün sözü mevlana

Arkadaşlar bu sayfada Ziyaretcilerimize hergün, anlamlı ve güzel bir söz vermeye çalışalım.

İlk olarak Ben başlıyorum

Bu dünyaya gerçekten yardım etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey dünyada nasıl yaşanacağını öğrenmektir."
Joseph Campbell

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur.

Mevlana

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
» Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

serseriozi

Tecrübeli
Üye
GÜNÜN SÖZÜ

Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur.
Mevlana

serseriozi

Tecrübeli
Üye
"Güler yüzle söylenen bir yalanı; bir anda yuttuğumuz halde, acı gerçeği ancak damla damla yutarız!"

Diderot

SMN

Tecrübeli
Üye
Günün Sözü
[renk]Herkesin üç kişiliği vardır: Ortaya çıkardığı, sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı.[/renk]

Alphonse Karr

S

SAHARAY

Ziyaretci
Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen...

YUNUS EMRE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt