• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Güney Amerikadaki Gizli Şehir

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Güney Amerikadaki Gizli Şehir

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

Büyük bir servetle ve zamanın ötesinde bir çalışmayla yeraltında bir şehir inşa edilir. Güney Amerikaya giden 98 bilim adamı, Venezuelanın güneyindeki ormanlarda, sönmüş bir volkanik kraterin altında inşa etmişlerdir bu şehri.

Çok büyük paralarla finanse edilen bu yeraltı şehrinde, Marconinin güneş enerjisi, kozmik enerji ve anti-gravite projeleri üzerinde çalışmalar yapıldı. Dünya milletlerinden ayrı ve gizlice çalışarak, serbest enerji motorları ve jiroskopik anti-graviteye sahip disk şeklinde bir uçak geliştiren bu topluluk kendini insanlığın iyiliğine ve barışa adamıştı. Onlar tüm insanlığın, enerji şirketleri, çok uluslu bankalar ve askeri-endüstriyel kompleksin kontrolü altında olduğunu biliyorlar ve bu yüzden kendilerini geri kalan bütün insanlardan soyutluyorlardı.

Marconi, Teslayla aynı esrarengiz kişiliğe sahipti. Yatı Electra da anti-gravite (Yerçekimine karşı koyma) deneyleri yapıyordu. Marconinin yatı adeta yüzer bir laboratuar gibiydi ve yatından uzaya sinyaller gönderdiği de bilinmektedir.

Marconi, 1936 Haziranında İtalyan faşist diktatörü Benito Mussoliniye savunma amacı ile kullanılabilecek bir Dalga Silahının nasıl çalıştığını göstermişti. 1930larda bu cihazlara Ölüm Işını denilmekteydi. Marconinin takipçilerine göre, 1937 yılında yatını Güney Amerikaya götüren Marconi, herkese öldüğü haberini yaymıştı.

Ölüm ışınının görüntüsü

Uçandaireler imal eden yeraltındaki Güney Amerika şehirleri, birçok kişiye belki fantezi ürünü olarak gelebilir ama gerçek olduğu da düşünülebilir.

Bazı yazarların iddiasına göre, Nikola Tesla da 1930larda bir uçan daireye binerek Marconinin yeraltındaki gizli şehrine gitmişti.

Tesla ve Marconi gibi iki dehanın birlikte neler başarmış olabileceğini kim tahmin edebilir? Onlar anit-gravitasyonel teknolojide Almanlardan 10 yıl, Amerikalılardan 20 yıl ilerdelerdi.

Acaba onlar 1940ların başında disk şeklindeki uzay gemileri Zaman Makinası olarak kullanmış ve geleceğe gitmiş olabilirler mi? Belki de geçmişimize dönmüşlerdir

Zaman yolculuğu deneyleri, Teleportasyon (Bir yerden başka bir yere ışınlama) gibi fantastik olayların Tesla, Marconi ve onların yasaklanmış ve gizlenen buluşları ile ilgisi olabilir mi?

Tesla Teknolojisine göre Genovese, yeraltındaki şehrin çok geniş mali kaynaklara dayanarak inşa edildiğini söylemekte ve dünyadaki bütün araştırma tesislerinden daha üstün olduğunu iddia etmekteydi. 1946 yılında şehir güçlü bir kozmik enerji kolektörü kullanmaktaydı.

Genovesenin diğer bir iddası da ürettikleri uçandaire ile Aya ve Marsa yolculuk yaptıkları şeklindedir. Ona göre, bu araçla Aya yolculuk birkaç saat, Marsa ise birkaç gün sürüyordu. Genovese Marsın üzerinde görülen piramitlerden hiç bahsetmemişti. Büyük bir ihtimalle onların Cydonia bölgesinde kumlarla kaplı piramitlerin altında bir Mars üssü kurmuş olabileceği düşünülüyor.

İlginçtir ki, Marconinin gizli şehrinde üretilen disk şeklindeki araçlar, 1944 yılında Prag yakınlarındaki BMW tesislerinde imal edilen Alman Schriever-Habermohl uçan diskine çok benziyordu.

Güney Amerikada özellikle And dağlarının doğusunda dağların yamaçlarındaki ormanlarda, Bolivya, Venezuela gibi pek çok yerde sık sık UFOlar görüldüğü rapor edilmektedir. Bu görünen UFOların Ciudad Subterranean de los Andesden gelen araçlar olması mümkün olabilir mi?

Marconi ile birlikte birçok bilim adamının daha Güney Amerikaya gittiği söylenmektedir. 1937de esrarengiz İtalyan fizikçisi ve simyacısı Fucanelli, Avrupa fizikçilerini atomik silahların tehlikelerine karşı uyarıyor ve birkaç yıl sonra tamamen ortadan kayboluyordu. Güney Amerikada Marconinin gizli grubuna katıldığı söylenmekteydi.

Bazı kaynakların açıklamalarına göre, Hitlerin Son Taburundan Alman askerleri denizaltı ile II. Dünya Savaşının son günlerinde Antarktika ve Güney Amerikaya kaçmışlardı. Almanların Güney Amerikanın uzak cangıllarında yüksek teknolojiye sahip süper şehirler kurmuş olması da düşünülebilir.

Belki de Bazı UFO araştırmacıları ve eski istihbarat ajanları bize uzaylıları anlatırken, Tesla, Marconi ve arkadaşları Marstaki uzay üssünde bizi izliyor ve bekliyor olabilirler mi?

Amerikalı Albay Howard Büchner gibi (Secrets Of The Holy Lance ve Hitlers Ashes gibi kitapların yazarıdır.) birçok askeri tarihçi, Almanların savaş sırasında Güney Afrikanın karşısındaki Queen Maud Landda üsler kurduğuna inanmaktadır.

Alman gazeteci Karl Bruggerin Akakor Kronikleri adlı kitabında belirttiğine göre, bir Alman taburu Brezilya ve Peru sınırındaki bir yer altı şehrine sığınmıştı. (Buraya bakınız:Amazonlardan Jonanstala Yeraltındaki Almanya).

Meksikalı gazeteci Mario Rojas Avendaro, Ciudad Subterranean de los Andes (Andların Yer altı Şehri) adlı kitabında, Marconi ve gizli şehrinin gerçek olduğunu iddia etmektedir. Avendaro, Marconinin öğrencisi olan Nacisso Genovesenin, bu yer altı şehrinde yıllarca yaşadığından söz etmektedir.

indigodergisi.com
 

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Teslanın esrarengiz ölümünün arkasında çoğu kişi bu enerji türünden bahseder ama ben büyük ihtimalle edisonun olduğunu düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler.
 
Üst Alt