• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Güneşi Gördüm

Okunuyor :
Güneşi Gördüm

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Güneşi Gördüm fragmanı

Mahsun Kırmızıgül'ün Beyaz Melek'in ardından yazıp yönettiği yeni filmi Güneşi Gördüm'ün fragmanına yoğun ilgi gösteriliyor. Fragman internet ortamında yayınlandığı ilk günden itibaren üç hafta içinde 380 bin kişi tarafından izlendi. 12 Mart 2009'da vizyona girecek olan Güneşi Gördüm filmi, bir aile üzerinden, Doğu'da yaşanan trajedileri anlatıyor. Filmde Ali Sürmeli, Altan Erkekli, Cezmi Baskın, Demet Evgar, Emre Kınay, Itır Esen ve Erol Günaydın'ın da aralarında bulunduğu pek çok oyuncu kamera karşısına geçmiş

[flv]http://video.gazetevatan.com/video/file/291220081404458178307.flv[/flv]

E

Eftelya

Ziyaretci
Beyaz Melek son yıllarda izlediğim en iyi yapılmış filmlerden biriydi.
Umarım aynı başarıyı yakalar Mahzun Kırmızıgül

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Ben yakalayacağını tahmin ediyorum...Bu da Beyaz Melek kadar ses getiricek...Kadro güzel,filmin konusu ise yaşamdan kesitler...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Güneşi Gördüm 12 Mart'ta sinemalarda

FRAGMAN:
[haberturk]334DFD4C44D08B7683B56ABA13820C70[/haberturk]

E

Eftelya

Ziyaretci
Krizden çok etkilenmeyen sektörlerden biri sinema sektörü
Muhakkak izleyeceğim Mahzun'u
Kendini geliştiren nadir sanatçılardan

sahrabetis

Kıdemli
Üye
Dün "Güneşi Gördüm"ü izlemeye gittim arkadaşlar . Tek kelime ile mükemmeldi . Mahsun Kırmızıgül çok ince şekilde ve son derece objektif bir açıdan olayı yakalamış bence . Neler yoktu ki filmin içinde ; doğu meselesi , göç , eşcinsellik , akraba evliliği , töre , kız çocuklarının okutulması , erkke çocuk isteği , kumalık , iskandinav ülkelerindeki (norveç) refah , doğuda kadın , terör ve şehitler ... Kısacası konuşmaktan çekindiğimiz ve belki de ar ettiğimiz pek çok konu irdelenmiş ve lezzetli şekilde sofraya konuşmuştu .

Mahsun Kırmızıgül , en doğudan en batıya incecik bir çizgi çizip adına da İNSANLI PAYDASI koymuş ... Bence mükemmeldi ve duygulandığım kadar üzerinde düşündüğüm bir film olmayı da başardı . Emeği geçern herkesi gönülden tebrik ediyorum... :eek:k:

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Bu gün gittim ben de. Beyaz Melek filmini de ilk sinemada izleyenlerdenim..
Önyargısız izlenmeli Mahsun yine harikaydı....Tek diyebileceğim bu, film dediğin her yönüyle film olmalı, müziğiyle ve konusuyla dekoruyla herşeyiyle....
Mahsun Kırmızıgül bu işi biliyor...:eek:k:

sahrabetis

Kıdemli
Üye
Bu gün gittim ben de. Beyaz Melek filmini de ilk sinemada izleyenlerdenim..
Önyargısız izlenmeli Mahsun yine harikaydı....Tek diyebileceğim bu, film dediğin her yönüyle film olmalı, müziğiyle ve konusuyla dekoruyla herşeyiyle....
Mahsun Kırmızıgül bu işi biliyor...:eek:k:
Tamamen katılıyorum , her anlamda mükemmeldi . Fragmanı bile iletişim fakültesi öğrencilerine örmek olarak derslerde gösterilecek olan bu film için , kötü ne denilebilir ki ? Senaryo , oyuncular , müzik , dekor , efektler , ışık ve kurgu .. hepsi mükemmeldi . Tam puan alır bence çok kişiden ...

Üst Alt