Gülelim eğlenelim...

İlginç, espirili gülünç şeyleri yazmak isteidm buraya. Asla birilerini aşşağılamak felan değil. Yani solcuları aşşağıladığını sandığınız bir video olursa yanlış anlamayın aynısını sağcılar için de yapmaya hazırız.

Amaç eğlenmek. Hatalarımızı gülerek fark edebiliriz. Yani hatamızı bulan birisi olursa ona kızıp saldırmak değil, hatamızı düzeltmek için bir fırsat görmeli ve ""hata"" varsa karşı çıkacak kültüre ulaşmalıyız. Sırf menfaatlerimiz için hatalarımızı bile doğru gibi göstermemeliyiz.

Hepsi bir tarafa eğlenmenin sınırı yok. Kendimizle de dalga geçmeliyiz ve sert bakışlar altında sessizce yok olmaktansa soyal bi şekilde faydalı olmalıyız.

[video=youtube_share;wB1LsAt1omI]https://youtu.be/wB1LsAt1omI[/video]
Türkiyede 15 Temmuzda yerle bir edilen (her zamanki gibi askeri)darbe girişiminden sonra Türkiyenin yönetiminin tek elden yürütülmesine dair Başkanlık sistemi oylaması evvelinde kabul ya da red(evet-hayır) oyu kullanacak düşüncelere yönelik halka yönelik röportajda,
Mersinli Cihangir konuşuyormuş;;;;
""""""""""
Ankara dikkat etsin haraketlerine!!!!!

10-12.saniyeler: "Ben genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanınızım!"

Türkiye Cumhuriyetinin hem de amerikanın bazıtıp bazıtınım.
süleyman demireldi yemin ederim yetmiş milyon kişiyi vurucam. namussuz evladıyım devrim ihtilal dinlemem. Tutukla hepsini gitsin bitsin. Ankara beni bulsun. Yarın öbür gün hazine açıldığında bulamadığında canını yakarım!!!
"""""""""""

Son düzenleme:
Yanlış anliicek bi sürü birileri çıkcek şimdi..! Anlamayın yanlış.
Başka bi videoda da vermiicem diyen hanfendiye Tayyip "bize milletimiz yeter" dedikten sonra örtülü bir kızın düğün tarzı bi yerde o biçim oynaması gösteriliyor. Örtülüler hemen üstüne alınabilir ama maalesef yozlaştırılan hayat bunlara sebep!

Filmlerde adam bombayı patlamasına 1 saniye kala imha ediyor. Ben 3 saat olduğunu görsem bile korkudan ülke değiştiririm.