• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Green Card Başvurusu

cilemduman17

Acemi
Üye
Merhaba millet Green Card başvurusu yapmayı düşünüyorum. Bana başvuruda yardımcı olabilecek kimse var mı? Tek başıma başvuru yapmam çok zormuş, lütfen konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar buradan yazarsa sevinirim :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

omersagir30

Acemi
Üye
Kesinlikle tek başınıza yapmanız imkansız. Ben 2013'de başvuru yapmıştım. Bunu için uzman kuruluşlar var, tavsiyem onlardan birinden destek almanız. Zaten Green Card İçin her yıl bir sürü insan başvuruyor ama prosedürleri doğru uygulayamadıkları için başvuruları kabul edilmiyor. Dediğim gibi başvuru yapmadan önce kesinlikle bir green card şirketiyle görüşün. İyi günler :freakedout: :freakedout:

hakanseckin25

Acemi
Üye
Green Card başvuruları yapmak vize almaktan daha zor :) tabi doğru bir şeklide yapıp birde kazanırsanız sizden iyisi yok. Green Card Başvurusu için benim bildiğim mezun green card şirketi var eğer onlarla iletişime geçerseniz kesinlikle çok faydalı olacaktır. Adamlar bu işin duayeni diye bilirim. :alkis: :alkis: :alkis: