• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

gözlerdeki ışınlar

dogruluk

Acemi
Üye
sayın arkadaşlar

bir olaydan sonra gözlerimden yayılan ışınların etrafımdaki insanları etkilediğini farkettim. Bu konuda bilginiz yada deneyiminiz varsa yada yorumunuz olursa
Bana pmle yazabilirmisiniz.

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Fotoğraf makineleri ne görürse onu çeker . İnsan gözünün göremediklerini. Bazı kişilerin gözü vampir gibidir. Düz bakınca göremezssiniz ama fotoğraf makinesi ile çektiğinizde gözünden ışınlar çıkar. Makinenin lensine çarpar. Başka insanlarda olmaz mesela :) Aslında bu ışınları yoğunlaştırabilsek cnc freze gibi makineler ile uğraşacağımıza materyalleri gözümüzle kesebilirdik. Ne yazık ki teknoloji insan beyninin özelliklerine değil yapay dünyalara yatırım yapıyor. Yada biz öyle avunuyoruz.

ümmi

Kıdemli
Üye
sadece sizin değil tüm insanların gözünden ışın çıkar.Kolay kolay hiç birimiz uzun müddet herhangi bir insanın gözüne bakamayız.Çünkü o şualar buna izin vermez..İnsan tv. kumandasından aciz mi sandınız.
Eskiler nazar(bakıştaki kötü ışın)deveyi kazana,insanı mezara sokar demişler.Gafilce ve hasetle,kinle yollanan bakışlar negatif enerji vererek karşındakini hasta etmeye yeter.Evliyaullah ise bakışı ile bir anda mana aleminin kapısını açabilir insana.:Alegre:

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

gozgoze uzun sure yakin mesafeden bir kimseye baktiginizda artik o kisiyi degil derinde ve ne oldugunu bilemediginiz bir varligi hisseder ve korkarsiniz. o ruhdur gozler ruhun dunyaya acilan penceresidir. o nuru gormek bazende agir gelir ve bayilir insan. bunun bilimsel aciklamasida filmlerde gördügümüz hipnozdur.

benim fikrimde şuki gelecekte insan teknolojik gelismelerden sıkılıp kendine yogunlaştıgında bugünkü bilim ışıgında inanilmaz keyifli bir yolculuga cıkacak ve henuz yedide birini kullandigimiz beyinin diger yeteneklerini keyifle keşfedecektir. cep telefonları tv ler belkide arabalar ve ucaklarinda devri kapanmis olacaktir. sonucunda her nefis ölümü tadacaktir.

sayin umminin belirttigi kotu bakisin akside mevcuttur iyi niyetli bir bakışında olumlu etkileri vardır. bir gülümseme gördüğünüzde size karşı insanın ister istemez gülümseme gelir içinden. ayrica sadece bakis degil sozlerin suya ve bitkilere nasil etki yaptigini izlemistim bir belgeselde guzel soz soylenen suya mikroskopla bakildiginda suda bembeyaz sekiller kotu soz soylendiginde siyah sekiller yuce Allah zikredildiginde ise beyaz parlak kristaller gozlenmistir. dileyen youtubede bunu bulabilir. bilimsel aciklamasi henuz yoktur ama kanitlanmis bir deneydir.

Son düzenleme:
Üst Alt