• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Göz Kapağı Düşüklüğü Estetik Ameliyatı

Okunuyor :
Göz Kapağı Düşüklüğü Estetik Ameliyatı

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Seneler ilerledikçe güzelliğimizden de taviz vermeye başlarız.Bunların en önemli örneği ise gözlerdir.Yorgun bir ifadeye bürünen gözler ve göz altlarında oluşan torbalar en büyülü bakışları bile gölgelemektedir.

Burun estetiğinde bir ilke imza atan başarılı Plastik Cerrah Op.Dr.Yakup Avşar gözlere de mükemmel bakışları geri kazandırıyor.Üstelik acısız lokal anestezi yöntemi ile.

Gözler kalıtımsal olarak genç yaşlarda bile torbalanabilmektedir.Bazen de göz kapağında torbalanma olmadan sadece gevşeme olabilir.

Gözlerde oluşan sarkma ve torbalanma kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterir ve yorgun bir ifade yansıtır.Görüntünün dışında bazen sarkık üst göz kapakları görmeye engel olabilmektedir.

Blefaroplasti ya da göz kapağı ameliyatı ,göz kapaklarına uygulana cerrahi bir girişimdir.Bu girişimde alt ve üst kapakta oluşan deri fazlalıkları çıkarılır.Fakat çıkarılan doku miktarının çok iyi ayarlanması gerekmektedir.

Este Klinik’ten Op,Dr.Yakup Avşar operasyon sırasında neler yapıldığını şu şekilde sıraladı;göz kapağı ameliyatı sırasında fazla deri alınır ve fıtıklaşmış yağ dokusu önündeki zar kuvvetlendirilir.Bu şekilde kişinin görmesi ile ilgili problem ortadan kalkarken güzel bir görünümde elde edilir.

Göz kapağı ameliyatı lokal anestezi altında yapılır fakat hastanın başka talepleri varsa genel anestezide uygulanmaktadır.Ameliyat ortalama 1-1.5 saat sürer ve şikayete göre alt veya üst kapak ya da her ikiside ameliyat edilebilir.

kozmetikestetik.com
 
Üst Alt