• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Göz altı morluk torba ve halkalarına karşı etkili floxıa parıs regard jel

Okunuyor :
Göz altı morluk torba ve halkalarına karşı etkili floxıa parıs regard jel

dogalecza2

Acemi
Üye
GÖZ ALTI MORLUK TORBA VE HALKALARINA KARŞI ETKİLİ FLOXIA PARIS REGARD JEL
Bilgi, Danışma ve Sipariş Hattı: 0312 220 3 555 Dogalecza.com
FRANSA'DAN İTHAL FLOXIA PARIS REGARD JEL Bilim Adamlarının Geliştirdiği Formül
Lanolin, Parfüm ve Parapen İçermez.
Göz altı morlukları ve halkaları neden oluşur? Uzmanlar bunun çeşitli nedenleri olduğunu belirtiyor. Onlara göre buradaki önemli nokta sorunun sürekli mi yoksa dönemsel mi olduğu. Çünkü dönemsel ve kronik göz altı morluklarının farklı nedenleri var. Göz altında kronik bir şekilde morluk ve halka oluşmasının başlıca nedeni bu bölgedeki ince, kılcal damarlarla ilgili sorunlar. Ayrıca yorgunluk ve uykusuzluk, güneş ışınları, alerjiler, bazı ilaçların uzun süre kullanılması da dönemsel olarak sorunu ağırlaştıran etkenler.
REGARD JEL kan dolaşımınızı düzenler ve cildinizi temizler. Bu sayede göz çevrenizi rahatlatmakta ve bakışlarınıza ışık katmaktadır.REGARD JEL göz çevrenizdeki hassas cildinizin nem oranını dengede tutar. Bununla birlikte göz altı morlukları, torbalanmaları ve halkalanma belirtilerini azaltmada etkilidir.
Gel yapısı sayesinde cilde çok iyi nüfuz eder ve emilir. İçindeki aktif maddeler göz çevresindeki halkaları, morlukları, derideki kırmızı lekeleri ve göz altı torbalarını etkili şekilde yok etmeye çalışır. Alerjik bir duruma yol açan herhangi bir madde, paraben, lanolin ve parfüm içermez.
Sulfate de Dextran sayesinde göz altı torbalarını gözle görülen derecede azaltmaya yardımcı olur ve kan dolaşımınızı hızlandırır.
Kırmızı lekeleri azaltmaya yardımcı olur. Sulfate de Dextranin eklenmesiyle, « mica vert »maddesi farkedilecek derecede göz çevresinin düzelmesine yardımcı olur.
« Niasinamid ve Rutine » birleşimi kan dolaşımını düzenler ve göz çevresindeki halkaları etkili şekilde azaltmaya çalışır.
Su molekülleri barındıran Sodyum hiyalüronat sayesinde göz çevrenizi uzun süre nemlendirir.
Titan dioksit maddesi (UV) ışınlarına karşı direkt koruma sağlar.
Kullanma Talimatı: Sabah ve akşam temiz göz altı çevresine hafif masaj yaparak uygulayınız. Göze temastan kaçınınız. Çocuklar için kullanmayınız. 15 ml tüp
FLOXIA PARISİN ŐNEMİ
Teknik dermokozmetik ürünlerin seçimi ile kullanıcıların tatminini amaçlar. Uzun yıllar süren derin araştırmalarla, yüksek kalitedeki içeriğiyle ve en son yenilikler kullanılarak hazırlanmış ürünleriyle, cildinizi korur canlandırır ve yeniler. Doktorlarla uzun süren derin araştırma ve iletişimlerimiz bugünkü gücümüzün temel yapıtaşını oluşturur: Amacımız; Gereksinimlerinizi en iyi şekilde cevaplandırmak. Dermokozmetik Markası FLOXIA PARIS cildinizin ihtiyacı olan ürünleri size sunar.
Avrupa'nın bağımsız dermatolojik araştırmaları klinik enstitüsü SAFECOS tarafından REGARD JEL için yapılan GÜVENLİK ve ETKİNLİK testi sertifakasına sahiptir.
 
Üst Alt