• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Google SketchUp Pro 6.0.

Bay X

Kıdemli
Üye
Google SketchUp Pro 6, tasarımcı ve planlamacıların karmaşık tasarım konseptlerini bulmalarını, anlamalarını ve sunmalarını sağlayan güçlü ve etkileyici bir 3D modelleme yazılımı.

Basit ve güçlü araç seti ve akıllı çizim sistemi modelleri yaratmayı ve düzenlemeyi kolaylaştırırken, farklı formatlarda transfer olanağı da profesyonel bir iş akışında size esneklik ve fonksiyonellik sağlıyor.

SketchUp Pro'nun LayOut (beta) özelliği ile 3D modellerinizi fotoğraflar, sanat eserleri, yazı, (hatta el yazısı notlar) gibi 2D öğelerle entegre ederek etkileyici interaktif sunumlar hazırlayabilirsiniz.

LayOut ayrıca büyük formatta, yüksek çözünürlükte çıkışlar almanıza da olanak tanıyor.

Google SketchUp Pro 6 sayesinde fotoğraflardan 3D modeller hazırlayabilir, arka plan fotoğraflarıyla varolan modelleri eşleştirebilir, eskiz ve sis efektleriyle render alabilir ayrıca modellerinize 3D metin, logo ve filigran ekleyebilirsiniz.

Yeni "Stiller" paletiyle, önceden basitçe kaydedebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ekran kurulumlarına ilgili koleksiyonunuzdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Home Page:SketchUp Home
Size:50 Mb
 

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Google SketchUp 8.0.3117

Google SketchUp ile 3 boyutlu ev, ev eşyaları, mobilyalar, uzay gemileri gibi onlarca materyal tasarlayabilir, hatta bunlarla hiç zaman kaybetmeyip, Google’ın hazır olarak sizlere sunduğu 1000 lerce hazır çizilmiş modelden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Google’ın diğer servisleri ile de uyumlu çalışan Google SketchUp da, örneğin bir model tasarladığınızda bunu Google Earth a kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Mesela, kendi evinizi çizip Google Earth a yerleştirdiğiniz de, artık her hangi bir kullanıcı sizin evinizin olduğu haritaya bakarsa, 3 boyutlu olarak sizin çiziminizi görebilir. Eğer ben çizim yapamam anlamam diyorsanız, Google SketchUp’a bir resim gösteriyorsunuz, o yapay zekâsı sayesinde resmin 3 boyutlu çizimini size oluşturuyor. Tam yüzde yüz verim ile çalışmasa da bu inanılmaz özellik, gerçekten işe yarıyor ve Google'ın bunu geliştireceği kesin gibi.

DOWNLAND
 
Üst Alt