• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Google AdWords Nedir ?

  • Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 18K

Okunuyor :
Google AdWords Nedir ?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Google AdWords bütçenize göre yüksek ölçüde hedeflenmiş tıklama-başı-maliyet (CPC) reklam satın almanızın hızlı ve basit bir yoludur. AdWords reklamları Google yanında AOL, EarthLink, HowStuffWorks, & Blogger dahil olmak üzere sürekli büyümekte olan Google Ağımızda yer alan arama ve içerik sitelerinde de gösterilir. Google üzerinde yapılan aramaların yanında Google Ağımızdaki sayfa ziyaretleriyle, Google AdWords reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

Bir Google AdWords reklamı yarattığınızda, reklamınızın hangi anahtar kelimeler için yapılan aramalarda görüntüleneceğini belirler ve herbir tıklama için ödemeyi arzu ettiğiniz maksimum miktarı seçebilirsiniz. Yalnız, birileri reklamınız üzerinde tıklama yaptığı zaman ödeme yaparsınız. Hatta paranızı daha çok korumak için AdWords İndirimcimiz sonuç sayfaları üzerinde reklamınızın sırasını korumak üzere gereken en düşük ücreti ödemeniz için gerçek CPC'yi otomatik olarak aşağı çekmektedir.

Aylık olarak ödemeniz gereken bir minimum yoktur - etkinleştirme ücreti yalnızca 5 US$'dır. Reklamlarınız faturalama bilgisini göndermenizden hemen sonraki dakikalar içinde çalışmaya başlar. Reklamlarınızın performansını çevrimiçi hesap Kontrol Merkezi'nizdeki raporları kullanarak kolayca izleyebilirsiniz.

Google AdWords hakkında daha çok bilgi almak veya reklamlarınızı yaratmaya başlamak için BURAYA TIKLAYARAK Hemen googleye reklam verebilirsiniz
 

myrize

Acemi
Üye
Güzel bir makale olmuş bende bu konu hakkında araştırmalar yapıyorum.
Google'nin bence sunduğu en güzel hismetlerden biride bu Google AdWords Nedir Buda benzer bir konu elinize sağlık.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt