Giysilerle Nasıl Zayıf Görünebilirim ?

Kendimizi şişman hissettiğimiz günler olabilir. Biraz da kilonuz varsa ve giydiklerinizin sizi daha da kilolu gösterdiğini düşünüyorsanız okumaya devam edin.

BÜYÜK ELBİSELER

Kusurlarınızı gizlemenin en etkili yollarından biri de büyük elbiseler giymektir. Her anlamıyla vücut hatlarınızdaki istenmeyen noktaların görünmesini engellemek amacıyla bu tarz elbiseleri gardırobunuzdan eksik etmemelisiniz.

TUNİKLER

Kendinizi kilolu hissettiğinizde giyebileceğiniz alternatiflerden bir tanesi de tuniklerdir. Özellikle basen bölgelerinizdeki fazlalıkları gizlemek amacıyla tunik giyebilirsiniz.

KLOŞ ETEKLER

Yüksek bel kloş etekler yine kusurlarınızı örtmek için tercih edebileceğiniz elbiselerden bir tanesi. Farklı desenler ile dikkatlerin kusurlarınıza odaklanmasını engelleyebilirsiniz.

BOL KAZAKLAR

Kilolu insanların ya da kendisini kilolu hisseden insanların mevsim şartlarına göre bol giyişiler gitmesini tavsiye etmekteyiz. Bol kazaklar vücudunuzun üst kısmındaki fazlalıkların saklanması için ideal bir yoldur.

BOL KOTLAR

Dar kotlar her zaman için vücut hatlarını belirginleştirmektedir. Dolayısı ile kilolu bir insanın dar kotlar giymesi kilolarının bariz bir şekilde ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu nedenle bol kotların seçilmesi gerekmektedir.
 
Üst Alt