• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Gidene gitme diyemeyenin

• Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
Gidene gitme diyemeyenin

kirmizigül

Kıdemli
Üye
giden gider gidende bir daha geri dünmemek üzere geleninde garantisi yoktür.dagasini
havasini beyenmez gider.

aslnyrkli

Tecrübeli
Üye
Gökyüzü öfkesini kusuyor. Yağmur bir nimet gibi değil bir ceza gibi yağıyor. Hayat insanoğlundan intikamını alıyor.

Boğaza her damla denizi delip geçecekmiş gibi düşüyor. Yağmurun hiddetinden kaçan herkes bir yere sığınıyor.

Yokluğunun hiddetinden, ben sana sığınıyorum sen bana sığınıyorsun.

Sıcak bir çikolatanın kokusunda, dudaklarım parmak uçlarına uzanıyor.

Ve ben hala öperken seni, tenin dudaklarımı yakıyor. Bırakıp gittiğinde gözyaşlarım bir alev gibi ellerime düşüyor.

Ne çok kelime var dilimde, cümleler biriktiriyorum günlerdir. Bir hikayenin tam ortasındayım, devamını beraber yazacağız diyorum. Ama olmuyor.

Seni gördüğüm anda gözlerin beni içine çekiyor. Kelimeler boğazımı tıkıyor. Nefessiz kalıyorum. Alıp tüm cümlelerimi kalbime gömüyorum. Seni dinliyorum…

Büyülü bir bulmacasın biliyorum. Kelime kelime seni çözmeye çalışıyorum. Soldan sağa tutsa, yukarıdan aşağı bulamıyorum.

Son kelimeyi bulsam ilkini çözemiyorum. Sözler yakalamaya çalıyorum seslerinden. Çözdükçe büyüleniyorum, büyülendikçe çözemiyorum..

GİTME diye yazmak geliyor içimden. Soldan sağa; gitme. Yukarıdan aşağı; gitme..
Tenin hala dudaklarımı yakarken; gitme.
Parmak uçların kalbimi çizerken; gitme.
Saçlarının kokusu oksijenim olurken; gitme.
Dünyanın en güzel hikayesini yaşamadan, gitme.
Kalbime gömdüğüm kelimeleri daha sana söylemeden, gitme.
Beni bu büyülenmiş halimle bırakıp, gitme.

cihan yavuz

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Ne çok kelime var dilimde, cümleler biriktiriyorum günlerdir. Bir hikayenin tam ortasındayım, devamını beraber yazacağız diyorum. Ama olmuyor.
Hayat hikeyelerimizi sevdiklerimizle beraber yazmak ve yaşamak umuduyla

Üst Alt