• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Geleceğin Popüler Meslekleri

Okunuyor :
Geleceğin Popüler Meslekleri

Datassist.

Acemi
Üye
Geleceğin Popüler Meslekleri

Fütüristler Derneği Onursal Başkanı Alphan Manas, gelecekte değişen iş yapış biçimlerinin sosyal hayatı değiştireceğini söylüyor. Manas'a göre gelecekte "profesyonel veliler" ve 'marka olmuş isimler'le çalışacağız

Onur Uysal

Geleceğin popüler meslekleri servis sektöründen çıkacak

"Çalışanlar daha dağınık ve konularında özgün şirketlerde çalışacak. Yavaşlayacak işgücü büyümesi, işgücü çeşitlenmesine neden olurken, bu gruba engelli ve yaşlılar da dahil olacak. 'Baby Boomers' kuşağının yaşlanmasıyla birlikte onlara yönelik meslekler popülerlik kazanacak…" Bu sözler Fütüristler Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı Alphan Manas'a ait.
Bahçeşehir Üniversitesi Fütürizm Kulübü tarafından organize edilen "Future Talks" toplantılarına konuşmacı olarak katılan Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Manas, bilgi ve teknolojilerin yanı sıra toplum yapısında yaşanan demografik değişimin iş hayatı ve meslekler üzerinde yapacağı olası değişimi anlattı. Otomatik Geçiş sistemi (OGS) ve Deniz Taksi projelerinin fikir babası Manas'a göre yakın gelecekte sanıldığı gibi şuan popüler olan meslekler yok olmayacak, yalnızca yeni şekilleriyle karşımıza çıkacak.

"Geleceğin Popüler Meslekleri" başlıklı haberin tam metni için tıklayınız.
"Datassist - Ayşe Nazmiye Uça"
 
Üst Alt