• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Geçici Mail Adresi Oluşturma Servisleri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Geçici Mail Adresi Oluşturma Servisleri,Geçici Mail Servisleri ,Geçici Mail adresi alma, Kullan - At E-Posta

İnternet üzerinde varlığını sürdüren binlerce farklı site var. Bir şekilde bu sitelerden birinde mutlaka ulaşmamız gereken bir bilgi oluyor ama ne yazık ki bu tip siteler üye olmadan paylaşımlarına ya da sundukları hizmete ulaşmanıza izin vermiyor.Geçici E-posta Servisi size, gereksiz üyelik isteyen sitelerde e-posta adresinizi vermeden üye olmanızı sağlayabiliyor.

İşte size kullanacabileceğiniz kullan-at geçici email servisleri
1. Mailinator
En çok kullanılan kullan-at hesaplarından birisidir. Sitedeki kutucuğa herhangi bir kullanıcı adı girip sonuna @mailinator.com ekleyerek Check it butonuna tıkladığınızda anında gelen kutunuza yönlendirileceksiniz.

2. Pismail
Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan kutucuğa dilediğiniz kullanıcı adını yazıp TAMAM butonuna tıkladığınızda gelen kutunuzu hemen karşınızda görebilirsiniz.

3. Tempinbox
Bu sitede de karşınıza çıkan kutucuğa dilediğiniz kullanıcı adını girerek I have read the terms of service kısmına tik atarak Check Mail butonuna tıkladığınızda gelen kutunuz karşınıza gelecektir.

4. 10minutemail
Bu siteye girdiğiniz anda sizin için tanımlanmış rastgele bir mail adresini görebilirsiniz. Tarayıcının Yenile butonuna tıkladığınızda ise gelen kutunuza mail gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

5. TempMail
Arayüzü ve kullanımı açısından oldukça hoşunuza gidecek olan bu siteye de girer girmez karşınızda sizin için rastgele tanımlanmış bir mail adresini ve gelen kutunuzu görüyorsunuz. Dilerseniz Değiştir butonuna tıklayarak mail adresini değiştirebilir, dilerseniz de Yenile butonuna tıklayarak gelen kutunuza mail gelip gelmediğini görebilirsiniz.

6.Guerilla Mail
15 dakika da tükenen email adresleri. Hızlı ve basit.
 
Üst Alt