• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Gecenin En Güzeli Siz Olun!

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Gecenin En Güzeli Siz Olun!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Genç kızların bugünlerde tatlı bir telaşı var; mezuniyet partisi! Hem gecenin en güzel kızı olmak hem de yaşına uygun giyinmek isteyenler için mezuniyet partisi önerileri

Elbise Modelim Nasıl Olmalı?
2010 yaz modası trendlerini yansıtan diz üstü ve uzun elbiseleri mezuniyet gecesinde tercih edebilirsiniz. Yaşınızı ve bulunacağınız ortamı göz önüne alarak yakası ya da etekleri detaylı elbiseler sizin için uygundur. Aşırı dekolteli elbiseleri giymek için henüz erken olduğunu, ilerleyen yaşlarda sıkça giyebileceğinizi aklınızda bulundurun.
Uzun boyluysanız uzun elbiseleri; minyon tipliyseniz diz üstü elbiseleri tercih edebilirsiniz. Basenlerinizin yeterince ince olmadığını düşünüyorsanız balon etekli elbiselerden uzak durun.

Hangi Renkleri Tercih Etmeliyim?
Elbisenizin renk seçiminde, ten renginiz önemli bir kıstastır. Açık tenliyseniz koyu renkleri; esmer tenliyseniz açık renkleri tercih edebilirsiniz. 2010 yaz modasının favori renkleri pudra ve ten rengi esmerler için; turkuaz ve nar çiçeği açık tenliler için uygundur.
Siyah ve kahverengi gibi koyu renkleri ilerleyen yaşlarda kullanmak üzere mezuniyet partisinde tercih etmeyin.

Hangi Ayakkabıyı Seçmeliyim?
Gece boyunca ayakta kalıp dans edeceğinizi düşünerek hem rahat hem de zarif ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız en fazla 5 punto yüksekliğinde ayakkabıları seçebilirsiniz.

Takılarım Nasıl Olmalı?
Elbisenizin modeli kullanacağınız takıları doğrudan etkiler. Eğer yaka bölümü fırfır, fiyonk gibi detaylarla süslenmiş bir elbise giyiyorsanız kolye kullanmayabilir ya da sade bir kolye tercih edebilirsiniz.Yuvarlak bir yüzünüz var uzun küpeler; uzun bir yüzünüz varsa köşeli ya da uzun küpeler kullanabilirsiniz.

MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt