• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Geç kalmışım...

~Mine~

Tecrübeli
Üye
Bugün de geç kaldım, "yakalarım"dediğim herşeye.

Sevgi kapımdan geçerken görememişim, uyuyormuşum o sıralarda.

"Kimler geldi geçti?" diye soruyor şarkılar... Ben geçenlerin değil, gidenin derdindeyim. Bir ömür geçmiş gidiyor, ben dünlerin peşindeyim.

Saçlarıma aklar düşmüş, yaşım bilmem kaçıncı seneden gün almış. Ben yorgun seferlerden dönerken, geç kalmışım kapımda bekleyenlere..

Yani habersiz geçmiş yaşam penceremden. Çocukluğum keşkelerimin arasında, gençliğim hangi zamanda olduğunu hatırlayamıyor.

Şimdilerde ağlasam mı? gülsem mi? iki delilik arasında gidip geliyorum.

Geç kaldıklarım arkamda, ben onların derdine düşüyorum.
Saadet Bayri

Gül@y

Kıdemli
Üye
aslında doğru elimizde imkanlar varken gelen her ne ise değerlendirmeliyiz bu bana nasılsa gelir deyip nankörlük ettiğimiz günler eminim çok olmuştur şimdi düşündümde benimde olmuş,teşekkürler mine faydalı bi paylaşım oldu:)

~Mine~

Tecrübeli
Üye
aslında doğru elimizde imkanlar varken gelen her ne ise değerlendirmeliyiz bu bana nasılsa gelir deyip nankörlük ettiğimiz günler eminim çok olmuştur şimdi düşündümde benimde olmuş,teşekkürler mine faydalı bi paylaşım oldu:)
Bazen hep deriz ya aman belki ilerde daha güzel seçenekler olur daha iyisi olur diye önümüze geleni iteriz geri tabi sonrası hüsran olur.Hayat kısa yakınımızda olanları gözardı etmeyelim değer verelim bence:alkis::alkis::alkis:

kirmizigül

Kıdemli
Üye
bazen elimizdeki deyerlerin kiymetini bilmiyoruz . gelen zaman geceni arattiriyor
ellerine saglik mine bizle paylastiginiz icin.

B

blueice

Ziyaretci
Bugün de geç kaldım, "yakalarım"dediğim herşeye.

Sevgi kapımdan geçerken görememişim, uyuyormuşum o sıralarda.

"Kimler geldi geçti?" diye soruyor şarkılar... Ben geçenlerin değil, gidenin derdindeyim. Bir ömür geçmiş gidiyor, ben dünlerin peşindeyim.

Saçlarıma aklar düşmüş, yaşım bilmem kaçıncı seneden gün almış. Ben yorgun seferlerden dönerken, geç kalmışım kapımda bekleyenlere..

Yani habersiz geçmiş yaşam penceremden. Çocukluğum keşkelerimin arasında, gençliğim hangi zamanda olduğunu hatırlayamıyor.

Şimdilerde ağlasam mı? gülsem mi? iki delilik arasında gidip geliyorum.

Geç kaldıklarım arkamda, ben onların derdine düşüyorum.

Saadet Bayri
:alkis::alkis::alkis::alkis:

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Her bir adım atışınızda yaşamın güzelliklerinden iki adım uzaklaşmaktasınız.
Keşkeleriniz de bundandır.

Nihavend

Amatör
Üye
İnsan önce kendi kıymetini bilecek.Zaman denen kavram izafidir,biz yükleriz ona anlamları.Keşke keşkesiz bir hayat sürdürebilsek.Ama insanız nihayetinde,olmuyor.Yapılması gereken keşkelere fazla dalmamak.
Ne demiş Ahmed Hamdi:"Bugün,yarının inşasında kullanılan bir tuğladır." Alt taraflar yamuksa,bari üst tarafları düzgün dizelim inşallah....

E

Eftelya

Ziyaretci
Keşke dememeli insan
Zaman öyle hızla akıp geçiyor ki
İkilemler arasında kalmamalı
Desek de yine ister istemez geçmişe takılı kalıyoruz,geçmişin korkuları ve tereddütleri peşimizi bırakmıyor..
Güzel bir yazıydı minem emeğine sağlık

Üst Alt