• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Gazete üzerinde namaz kıldı

Okunuyor :
Gazete üzerinde namaz kıldı

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Havalimanının mescidi yerine dış hatlar bölümünde gazete üzerinde namaz kıldı.

Şarkıcı Nihat Doğan'ın İstanbul Atatürk Havalimanı'nda cep telefonu aracılığıyla çekilmiş görüntüleri oldukça dikkat çekti. Babakus adlı sitede yer alan fotoğraflarda, Doğan geçtiğimiz gün Kazakistan'a konser vermek için gittiği havalimanının dış hatlar bölümünde uçağa binmek için beklerken namaz kıldı.

Havalimanının mescidi yerine dış hatlar bölümündeki duvar dibinde gazete üstünde kılınan namazda Doğan'a bir yolcu da eşlik etti.

haber3.com

sailor

Amatör
Üye
Neden bu kadar dıkkat çekildiğini anlamıyorum.(telefonla çekmeler falan).Bildiğim kadarıyla adam müslüman.Dolayısıyla dininin emirlerini yapmaya çalışıyor.Havalimanında mescit yok belki.O yüzden orda kılıyor.Herkes istediği şeye inanmakta ve istediği kesimi seçmekte serbesttir ama kimse kimseye karışmasın lütfen.

Ma-i Nisan

Tecrübeli
Üye
Neden bu kadar dıkkat çekildiğini anlamıyorum.(telefonla çekmeler falan).Bildiğim kadarıyla adam müslüman.Dolayısıyla dininin emirlerini yapmaya çalışıyor.Havalimanında mescit yok belki.O yüzden orda kılıyor.Herkes istediği şeye inanmakta ve istediği kesimi seçmekte serbesttir ama kimse kimseye karışmasın lütfen.
Bu memlekette manşet olmak çok kolay.
Yapmaları gereken tek tek şey; Havalimanının herhangi bir yeri, okulun bir köşesi yeterlidir. Herkes her yerde dini vecibelerini yerine getirecek alanlar bulabilmelidir. Gönül fukaraları bunu bilemeyebilirler.

sailor

Amatör
Üye
Bir insan dinini kullanarak nasıl manşet olabilir ki?Bunu manşet yapan dine ılımlı bakmayan kişilerdir.Kendi yapmaz ki yapmak zorunda değildir ama yapanıda hor görürler.
Kimse dininden utanmamalı.Mescit yok diye millet saklanarak mı namaz kılsın.İster ortalık yerde kılar ister uçakta kılar.Ortalıkta namaz kılan değil, Allah için yapılan şeylerden çok kötü birşeymiş gibi manşet yapanlar utansın.

Guney

Kıdemli
Üye
Vecibe ve Nihat ....

Nasılda "muhteşem" bir şekilde hemde denklanşör de bir araya gelmiş ler ...
bayıldım bayıldım...
TANRI KABUL EDER İNŞALLAH......:))

Üst Alt