• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Galatasaray Fenerbahçe derbisi

Okunuyor :
Galatasaray Fenerbahçe derbisi

kirmizigül

Kıdemli
Üye
bosuna ümitlenmeyin hevesiniz kursaginizda kalir galatasaray maci
kazanak.

Guney

Kıdemli
Üye
Bak sen Ali Sami Yen de randevulaşma gafletine düşmüş müş..Bir sonraki buluşmamızda yine Ali Sami Yen stadının önünde buluşuyoruz şekerim haberin olsun..:))
Tarih yine tekerrür edicek bu sefer gayet,bilerek,isteyerek,bilinçli olucaksın ve ben sana keyifle hatırlatıcam stadın önünde hem buluştuğun yeri hemde yenilginizi..:freakedout:
Sevgili Galatasaraylı kadın hatırla Sğor da yazdı çizdi hatta küfür bile etti ama bana motor maketini gönderdi...

Geliyorum zaten bir kaç güne kalmaz BJK stadında randevu verirsem sakın şaşma..

Ayol futbol kim ben kim atıyorum arada tuttuğum oluyor işte..
Ama yinede FENER diyorum...

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sevgili Galatasaraylı kadın hatırla Sğor da yazdı çizdi hatta küfür bile etti ama bana motor maketini gönderdi...

Geliyorum zaten bir kaç güne kalmaz BJK stadında randevu verirsem sakın şaşma..

Ayol futbol kim ben kim atıyorum arada tuttuğum oluyor işte..
Ama yinede FENER diyorum...
Görüşücez tatlım Galatasaray,fenerbahçe maçı olsada olmasada ama en keyiflisi bu maçtan sonra görüşmek olucak sanırım..:freakedout:

Guney

Kıdemli
Üye
Görüşücez tatlım Galatasaray,fenerbahçe maçı olsada olmasada ama en keyiflisi bu maçtan sonra görüşmek olucak sanırım..:freakedout:
evet bencede çok keyifli olacak...
Bakalım kim kimi ayartmış hatta kaçırmış hatta canından bezdirmiş ve hatta foto bile göndermiş anlayacağız...
AYY konular karıştı...:))

yaşasın FENER...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Karıştırmayın konuları
fenerden başka bişey konuşmayın hehehehehhehhe

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
MUHTEMEL 11'LER

Ezeli rakiplerin derbi maçta sahaya çıkması beklenen olası 11'leri şöyle:

Galatasaray: Leo Franco, Sabri, Neill, Servet (Emre Güngör), Hakan Balta (Caner), Keita, Mustafa, Barış, Giovani, Arda (Elano), Jo

Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Lugano, Bilica, Andre Santos, Mehmet Topuz, Selçuk, Emre (Deivid), Vederson (Özer), Alex, Güiza

20 k. sonra maç başlıyor fenerliler hazırmısınız..:freakedout:
Aslan yenicek kanaryaları,martıları...:))

mopsy

Emektar
Üye
Sn. mopsy kartalda bir kuş cinsi,kuşgiller türleri olarak biraz fazla havalanmıyormusunuz..:freakedout:
Merhaba!

Bu veciz ve latif namelerin adresi
Sn.Kizil Marti gibi geldi.

Cunku eger;
Adres B.J.K. olsaydi

B.J.K. -Kartal
Fenerbahce sk. -Kanarya

Ve Bilgi
Kartallar Yuksek Ucar.......

Üst Alt