Galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş ve diğer spor klüpleri

Bazı dostlar Spor konusunda yazı yazmamı dilemekteydiler. Aha da yazıyorum.

Sevgili Dost Kulüpler sormayın gitsin. Tehdit. Şantaj. Baskı. Adı Galatasaraylı olmuş adı Fenerli. Adı Trabzon Sporlu! Adı Mersin İdman Yurdu’lu!

Fark etmez. Spor Camiasını yasa boğan bu tür Siyasilerimizin aynı zamanda da aklımıza gelebilecek her tür Camiaları nelere boğabileceğini lütfen biraz düşünün.

Sen Kralsın ağabey devri bitmeli ve kapanmalıdır. Evet. Sen Kralsın ağabey. Ağabey de ağabey de ağabey. Yok, böyle şey!

Ben yardım ettim. Ettiysen cebinden mi ettin. Alo. Alo orada mısın? Alo. Kime yazıyorsun. Adam tutup cebinden koymuş parayı. Alimallah birde cebinden koymuş olsaydı. O zaman kim bilir neler olurdu neler.

Koca bir Spor Kulübüne böyle yapan birisi diğerlerine neler yapar demeyelim. Ananı da al git. Evet. Belki duydunuz. Ana öldü. Evet. Öldü. Zavallı kadın Allah Rahmet eylesin.

Bir Siyasetçi kamera önünde milyonlara böyle davranırsa Allah Düşmanlarımızı kamerasız bu kişiyle karşılaştırmasın demekten de başka bir şey demeye gerek yoktur.

İşte Haddini bilmeyen ve bilmeyecek olan Siyasilerimiz sanattan, Camisine ve oradan da Spor dünyasına kadar uzattıkları kanlı siyasi elleriyle hadlerini bilmemeye devam edecekler.

Evet. Bilmeyecekler. Çünkü bize ancak bu adam gibileri lazım! Layığımız bu. Hiç düşünmeyin. Neden bizlerin Uzaylara gidemediğini! Hiç düşünmeyin neden Çeçenistan’ın yerle bir olduğunu. Hiç düşünmeyin neden Filistin’in yüz yıldır vurulduğunu. Hiç düşünmeyin neden Doğu Türkistan ve Azerbeycanlı’ların Katledildiğini.

Ben Futbolu sevmem. Hoşlanmam. Fenerliydim. Şimdi Galatasaraylı. Kısacası bu Memlekette nerde ezilen birisini görsem orada bir de Siyasi görmekteyim. Bu Memlekette nerde bir canı yanan görsem orada bir de Siyasi görmekteyim.

Orhan Babanın dediği gibi ben de insanım diyecek olsam. Bu Siyasiler bana çıkıp hadi oradan senin neren insan diyecek ve hatta buna ilişkin gidip Bilirkişili Mahkemeden kâğıt getirecek kadar yüzsüz ve arlanmaz olmuş bulunmaktadırlar.

Korkmayın sevgili insanım. Korkmayın. Netice de bizler gidip düzenin peşine takılanlardan değil miyiz? Bizler bunları pof poflayan ve cesaretlendiren değil miyiz? Bizleriz.

Bizler Öğrenci harçları altında ezilen nesilleriz. Alınan kredileri İcra Yoluyla ödememeye çalışanlar da bizleriz. Çünkü iş yok. Çünkü aş yok. Çünkü gelecek korkusu. Çünkü ve Çünkü! Evlenemiyoruz. Para lazım. Ödeyemiyoruz gelir lazım. Hey gidinin Dünyası hey ki ne hey! Mersin İçel Burak CANLI
 
Üst Alt