• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Futbol tarihinin unutulmayan sözleri

Okunuyor :
Futbol tarihinin unutulmayan sözleri

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
futbol yıldızlarının unutulmaz sözleri:

C.Ronaldo: "Maçtan sonra herkes ter kokarken, Beckham parfüm kokuyordu.

Yılmaz Vural: "Türkiyeye yabancı teknik direktör getirmeyin. Ben Türkçe anlatamıyorum, onlar nasıl anlatacak ?"

Zinedine Zidane: ''Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.

Sinan Engin: "Kezman benim gibi... Ben de çok top oynamak istiyorum ama halim yok. Kezman da öyle... O da çok istiyor oynamak ama oynayamıyor. Geliyor, gidemiyor. Ben de geliyordum, gidemiyordum"

Nuri Şahin: "Türkiye tercihi bir seçim değildi. Evimin kapısını kapattım mı ben Türk'üm"

Hristo Stoichkov: "Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messiyi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var."

Diego Lugano: ''Boş zamanlarımda stresimi atmak için boks yapıyorum''

Michel Platini: "Büyük takımlar aldığı kupalarla, küçük takımlar ise yendiği büyük takımlarla övünür."

Arda Turan: "Cristiano Ronaldo dünyanın en iyisi ama Messi bu dünyadan değil"

Johan Cruyff: "Doktorlar sigarayı bırakmazsam artık futbol oynamayacağımı söylediler. Ben de futbolu bıraktım."

Jose Luis Oltra: Muhabir: "Messi'yi nasıl durdurmayı düşünüyorsunuz ?" Jose Luis Oltra: "Guradioladan Messiyi oynatmamasını rica edeceğiz."

Jose Mourinho: Muhabir:"Takım yorgun muydu ?" Mourinho:"Yorgun mu ? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euroyla evine dönen baba yorgun olur, biz değil."

Cevad Prekazi: Prekazi:"Arena'ya gitmek istemiyorum. Sami Yen'i seviyorum." Ceyhun Y: "Sami Yen mi kaldı abi ?" Prekazi: "Babam da öldü ama hala seviyorum"

Diego Maradona: O benim değil, Tanrının eliydi.

Haim Revivo: "Türk gazetelerinde yazan tek doğru şey tarihtir."

Zlatan İbrahimoviç: ''Kendisine "Gay misin ?" diye soran bir gazeteciye Zlatan İbrahimovic'in cevabı: "Kız kardeşinle benim eve gel ve gör bakalım gay miyim."

Şenol Güneş: "Futbolu eskiden açlar oynar, zenginler izlerdi; şimdi ise zenginler oynuyor, açlar izliyor."

Alex Ferguson: "Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez."

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erman Toroğlu: "Letonya'nın defansı kalas gibi... Kessen iki oturma takımı, bir masa yaparsın"

Frank Rijkaard: "Aslında her şeyden biraz var Türk futbolunda. Ama hiçbir şeyden tam yok"

Balotelli: "Hakem formamı çıkarttığım için değil, vücudumu kıskandığı için bana sarı kart gösterdi."

İlker Yasin: “Evet sayın seyirciler, elin zencisi, elin arabı ‘hat-trick’ yapıyor, bizim Hakan’ımız, bizim Oktay’ımız uyuyor...”

Francesco Totti: "Bir gecede 6 kızla dışarı çıktım. Hepsini birbirleriyle aldattım ama Roma'yı asla aldatmadım."

Ümit Özat: "Sparta Prag'ı Sparta'da yeneceğiz!"

Spikerden Hami Mandıralı'ya: "Penaltıyı kaçırdın ne diyeceksin?" Hami: "Canım sağolsun"

Ron Atkinson: “Hayatım boyunca hakemler hakkında yorum yapmadım ve bu alışkanlığımı bugün maçımızı yöneten ******** için bozmayacağım.”

Samuel Eto'o: "Ben size gol sözü vermiyorum. Ama ertesi gün bir "beyaz" gibi yaşamak isteyen "siyah" kadar koşacağım sahada."

Sergen Yalçın: "Avrupa'ya gitmek öyle kolay değil. Bayern Münich beni alacaktı, adamlar beni bir araştırmışlar, almaktan vazgeçtiler."

Xavi: ''Altyapı antrenörü Charly Rexach bize hep ´Tek pas bile yapmayın. Yarım pas yapın´ derdi.'

Bill Shankly.: "Hakemlerin sorunu nedir biliyor musunuz ? Kuralları biliyorlar ama futboldan anlamıyorlar."

Amokachi: Spiker: "Hükümet yetkililerinin futbolla ilgili olması konusunda ne düşünüyorsunuz?" Amokachi: "Çok normal, ikimiz de trübünlere oynuyoruz"

Sevilla Başkanı Del Nido: ''Futboldaki 21 yıllık yaşantımda, hiçbir zaman buna benzer bir ortam (Şükrü Saraçoğlu) görmedim."

Şota: Muhabir: "En çok beğendiğin gollerin hangisi?" Şota: "Oğlum ve kızım."

Luis Felipe Scolari: “Bir kupa kazanmak istiyorsanız Pele ne diyorsa tersini yapmalısınız”

Üst Alt