• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

FTP yedeği olmadan plesk yedeği ile site taşınır mı ?

Okunuyor :
FTP yedeği olmadan plesk yedeği ile site taşınır mı ?

okulyolu

Amatör
Üye
trafik sorunları yüzünden sitemi başka bir host firmasına taşıdım ama elimde şuan sadece pleskten aldığım yedek var.. ftp yedeğini almamıştım.. firmadan istedim ama hemüz haber gelmedi.. zaman kazanma açısından pleskten aldığım yedekle kurulum yapabilir miyim ?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
trafik sorunları yüzünden sitemi başka bir host firmasına taşıdım ama elimde şuan sadece pleskten aldığım yedek var.. ftp yedeğini almamıştım.. firmadan istedim ama hemüz haber gelmedi.. zaman kazanma açısından pleskten aldığım yedekle kurulum yapabilir miyim ?
yedeğin uzantısı nedir?
yine pleskemi yükleyeceksin

okulyolu

Amatör
Üye
hocam trafik limitimi 2 gb aşmışım diye host daha 1 senemin dolmasına 3 ay varken hesabımı kapattı.. bende sinirlenip plesk yedeğimi aldım ve şimdi başka host buldum.. elimde sadece pleskten aldığım var.. ftp istedim ama ne zaman gelir bilgim yok.. yedeğimim uzantısını bilmiyorum.. plesk panelin kendi aldığı bir yedekti..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
hocam trafik limitimi 2 gb aşmışım diye host daha 1 senemin dolmasına 3 ay varken hesabımı kapattı.. bende sinirlenip plesk yedeğimi aldım ve şimdi başka host buldum.. elimde sadece pleskten aldığım var.. ftp istedim ama ne zaman gelir bilgim yok.. yedeğimim uzantısını bilmiyorum.. plesk panelin kendi aldığı bir yedekti..
arkadaşım winserverde uzantı farklıdır Linux da farklı dır
yine plesk panele yedek yukleyeceksen iki plesk surumununde aynı olması gerekli
surumler farklı ise yedeği açıp yüklemen gerek
yedeğin uzantısı .psa ise dosyanın uzantısını .rar olarak değiştirip açabilirsin

okulyolu

Amatör
Üye
hocam sorun yedeğin şeklinden değilde ben linux reseller açtırdım meğerse yedek winmiş eğer ftp yedeği varsa yaparız diyorlar.. şimdi paketi değiştirecem bakalım nolcak :(

Üst Alt