Fransız manikürü

Gittikçe daha fazla kişi tarafından hem günlük hem de özel günler için kullanılan fransız manikürünün artık siyahlısı moda...

Hollywood ünlüleri vazgeçemedikleri fransız manikürü herkes tarafından kullanılmaya başlayınca trendi daha da ileri taşımaya karar verdiler. Artık fransız manikürleri tırnak ucunda siyah koyu kırmızı gibi renklerle son buluyor. Ya da Paris Hiton gibi tırnağınızın ten rengi olan tüm kısmını dibindeki açık renkli hare hariç siyaha boyayabiliyorsunuz.

Bu yeni trendi denemek ufak bir değişiklik yaratacak ancak dikkat edin modadan anlamaz arkadaşlarınız tarafından pis tırnaklı olarak nitelendirilmeyin.
  • Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak.
  • Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. Git gel şeklindeki törpülemeden kaçının. Dıştan içe doğru törpülemeye çalışın.
  • Dört yüzeyli bir törpüyle tırnaklarınızın çiziklerini yok edecek şekilde yüzeyini düzeltin.
  • Manikür çubuğunun ucuna (tahtadan yapılmış çubukları tercih edin) pamuk dolayarak oksijenli suya batırın ve tırnağınıza doğru uzamış olan etlerinizi iterek yumuşatın. Bir manikür pensiyle bu ölü etleri düzgünce kesin.
  • Manikürü, tırnaklarınıza kalsiyum bazlı bir kuvvetlendirici sürüp kurumaya bırakarak bitirin.
 
Merhaba!
Sn.Admin'im pardon
Sn.Super Admin'im !
Manikür çubuğunun ucuna (tahtadan yapılmış çubukları tercih edin) pamuk dolayarak oksijenli suya batırın ve tırnağınıza doğru uzamış olan etlerinizi iterek yumuşatın. Bir manikür pensiyle bu ölü etleri düzgünce kesin.
Bu islem icin;
Portakal kabugu kullansak daha iyi olmaz mi?
 
Merhaba!
Sn.Dogangunes!
Siz beni sn.Masterlorda vurdurtacak misiniz?
Ben GUINNESS en fazla kiz arkadas sayisi rekorunu
Elimde tutuyorum.
Sn. Mopsy muhteşemsiniz...:)))))))))
Masterlord yok zaten ortalarda merak etmeyin uzun sürede geliceğini sanmıyorum malum gönül işleri,asmaları kesmeleri umarım sağ salim gelir.

Guinness sertifikanızın bir adet resmini buraya eklerseniz asıp,kesemez bence...
Arada kaynar sizin manikür yaptırdığınızda...
 
Üst Alt