• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

forumdan ayrılıyorum size başarılar...

• Konbuyu başlatan beklenen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
forumdan ayrılıyorum size başarılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

beklenen

Ziyaretci
arkadaşlar iyi-kötü paylaşımlarda bulunduk ve güzel vakit geçirdik;size güzel paylaşımlar diliyorum...herhangi bir sebep ve de açıklama yazmıyorum...konunun irdelenmemesi taraftarıyım...

B

beklenen

Ziyaretci
sayın adminin forum kuralları;kullanım şartları vb içeriğe sahip bir mesaj yazacağı konusunda fikir yürütüyorum ama kendisine sadece başarılar diliyorum...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Forumdan ayrılıyorum gibi bir ayrılık mesajı yazmak sadece yoneticilere verilmiş bir hak ve uygulamadır,
Polemik olmaması , yapılmaması açısından uyelere bu hak verilmemiş olmasına ragmen Biz yinede efendice gidenlerin açtığı başlıklara sesimizi çıkarmadık, çıkarmıyoruz

Siz forum mesaj yazım kurallarına uymanız konusunda özel mesajla uyarıldınız

Sayın beklenen http://www.supermeydan.net/forum/for...read59267.html açtığınız bu konuda konuya verdiğiniz bu başlık türleri yasak ne videosu olduğunu yazmanız gerek başlığa.Bunu bir uyarı olarak kabul etmeyin daha yenisiniz bu forumda bilmiyorsunuz haliyle anlayışınız için teşekkür ederim..
bu uyarıya ve yönetici arkadaşımıza ters cevap verdiğiniz halde sesimizi çıkarmadık.

Size yapılan ikinci uyarı forumda herkeze acık olmuştur, Şimdi ise bu mesajı (Forumdan ayrılıyorum) yazıyorsunuz. Amacınız polemik yaratmak Siz bu sendika olayına kendinizi cok kaptırdınız galiba:(

Şu iyi bilinsin ki forum kurallarına uymayan bir uyenin bu forumda yeri yok:(

SUPERMEYDAN FORUMDAN UYELİĞİNİZİ SİLİYORUM

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt