• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkek Formalite evlilik bolu

koray.01

Acemi
Üye
Bolu da yada tayin olmak isteyen bayanlar sadece kağıt üzerinde evliliğe ihtiyacın olanlar belli bi ücret karşılığı yardımcı olabilirim.irtibat için korayyy01@gmail.com yada (admin tarafından silindi ) den ulaşabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bolu da yada tayin olmak isteyen bayanlar sadece kağıt üzerinde evliliğe ihtiyacın olanlar belli bi ücret karşılığı yardımcı olabilirim.irtibat için xxxxx yada xxxxx den ulaşabilirsiniz
Erkek - Adana'da Formalite evlilik
yukarıdaki başlıkta adanada oturuyordun şimdi Boluda? bunu bir açıklarmısınız? Malum internette üç kağıtçı çok!!!

koray.01

Acemi
Üye
Erkek - Adana'da Formalite evlilik
yukarıdaki başlıkta adanada oturuyordun şimdi Boluda? bunu bir açıklarmısınız? Malum internette üç kağıtçı çok!!!
Evet şuan boluda yaşıyorum malum işim gereği buraya taşındım.adana olan konuyu silmek için baktım ama silme kısmı göremedim problem olmaz diye de konuyu silmenizi istemediydim

Son düzenleme:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Evet şuan boluda yaşıyorum malum işim gereği buraya taşındım.adana olan konuyu silmek için baktım ama silme kısmı göremedim problem olmaz diye de konuyu silmenizi istemediydim
tamam o konuyu siliyorum