• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Okunuyor :
Findeks Kredi Notu Öğrenme

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Findeks Kredi Notu Öğrenme,Kredi Notu Hesaplama,Findeks Kredi Notunu TC Kimlik Numarası ile Öğrenme,Findeks Kredi Notu

Findeks Kredi Notu ile Kişisel bilgilerinizi internet aracılığı ile girerek kredi notunuzu öğrenebiliyorsunuz. Bu kredi notu öylesine bir kredi notu da değil. Bu sistem 9 bankanın ortalaşa kurduğu bir sistem ve size bankalardan kredi kullanabilirliliğinizi gösteren bir değer veriyor. Sistemin verdiği değerlere göre Türkiye Kredi Notu ortalaması 1400-1500 civarında. Eğer sizin kredi notunuz bu değerlerin altındaysa bankalardan kredi ve kredi kartı almanız oldukça güç demektir. Bundan dolayı bu sistemi kullanarak kredi notunuzu öğrenmeniz oldukça önemli.

Kredi ortalamanızın ne şekilde olduğunu bildiren bir uygulama bu, öncelikle Tc kimlik bilgileriniz ile sorgulama yapabilmeniz için BURAYI TIKLAYIN açılacak olan sayfada aşağıdan sizlere sunmuş olduğumuz resimde görünen sitenin orta sağa yakın kısmından TC KİMLİK BİLGİLERİNİZİ giriyorsunuz. Sorgula butonuna basıyorsunuz.

Sorgula butonuna bastıktan sonra sayfada hiç bir şekilde işlem yapamayan ve " Ee sorgulamıyor " diyenler lütfen sitenin üst tarafındaki popup engelleyiciyi devre dışı bırakın yani başka bir deyişle findeks.com sitesine izin verin. daha sonra sorgulama yaptığınızda tc kimlik bilgilerinizi girdikten sonra size Kimlik Bilgileri sayfası açılacaktır. Buradaki sayfadan kendi bilgilerinizi yazarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

kredi-notu-findeks.jpg

Sisteme giriş Tc kimlik bilgilerinizi girdikten sonra size Kimlik Bilgileri sayfası açılacaktır. Buradaki sayfadan kendi bilgilerinizi yazarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

2.jpg

Sorgula tuşuna bastığınızda karşınıza küçük bir kayıt forumu çıkıyor.

3.jpg

Bu formu kimlik bilgilerinizi kullanarak dolduruyorsunuz.

Kimlik bilgilerinizi doldurduktan sonra sorgula yazmadan önce lütfen bilgilerinizi iyice kontrol ediniz. Sayfanın en altında bulunan sizin daha önce kullanmadığınız ama sistem tarafından bilinen cep telefonlarından kullandığınızı seçerek işleminizi tamamlayınız. Cep telefonunuza gelecek olan tek kullanımlık şifreyi girdikten sonra sistem otomatik olarak sizlere kredi ortalamanızı söyleyecektir.
 
Üst Alt