Fetöcüler Nereye İhbar Edilir?

Fetöcüler Nereye İihbar Edilir?, Alo 140 Terör İhbar Hattı,fetö ihbar hattı numarası,Paralel yapı ihbar hattı

Ülkemiz bu zamana kadar çok büyük terör saldırılarının hedefi oldu. Bu saldırılarda birçok vatandaşımızı kaybettik ve bir o kadar vatandaşımız da yaralandı. Terör ya da terörizm, siyasal, dinsel ve/veya ekonomik hedeflere ulaşmak amacıyla sivillere; resmi, yerel ve genel yönetimlere yönelik baskı, yıldırma ve her türlü şiddet içeren yolun kullanımıdır. Ülkemiz en son 15 Temmuz’da bir darbe girişimi ile karşı karşıya kalmış ve devlet otoritesi ele geçirilmeye çalışılmıştır.

FETÖ'ya yönelik operasyonlar kapsamında yürütülen mücadelede yapılan ihbarlar büyük fayda sağlıyor. Ancak bazı vatandaşların FETÖ'cüleri nasıl ihbar edeceğini bilmiiyor. İşte kimliğinizi gizli tutarak FETÖ'cü hainleri ihbar etme yolları...

Fetöcü’ler nasıl ihbar edilir?
Terörle mücadele kapsamında Emniyet yeni güvenlik önlemleri geliştirmeye devam ediyor. Bu önlemlerden biride terör destekçilerinin ve teröristleri rahatlıkla ihbar / şikayet edebileceğiniz Terör ihbar hattı .Bunun için Alo 140 Terör İhbar Hattı’nı aramanız yeterlidir.Terörden arananlar listesi arasında bulunan isimleri ihbar ettiğiniz takdirde ödüllendirileceğinizi unutmayın.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt