• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Fethullah Gülen okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konbuyu başlatan SAHARAY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 325
  • Görüntüleme 84K

Okunuyor :
Fethullah Gülen okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fethullah Gülen cemaatinin okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KEMALİST_11

Amatör
Üye
sen bana şeriati bilip bilmediğimi soruyosun bende sana diyorumki bilip bilmemem ne fark eder adamların getirecekleri şeriat asıl öz şeriat değilki.

peki ben şeriati bilmiyorum cidden kabul çünkü işim olmaz (din babında değil ülke yönetimi olarak)açıkla madem öğrenelim nasıl yürür şerri devlette işler?

tolgaf

Acemi
Üye
bahsettiğiniz dershanelerden birisi eğer İzmir'deki Körfez ise, ben gittim.
Hiç olarak girip, ÖSS derecesi olarak çıktım. <- gerçektir.

namaz zorla kılma yok, ki anayasaya da aykırı böyle saçmalık olmaz
kız erkek ayrılığı son sene aşılmaya çalışılıyordu, şu andaki durumu bilmiyorum.

çok başarılıdırlar.

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
bahsettiğiniz dershanelerden birisi eğer İzmir'deki Körfez ise, ben gittim.
Hiç olarak girip, ÖSS derecesi olarak çıktım. <- gerçektir.

namaz zorla kılma yok, ki anayasaya da aykırı böyle saçmalık olmaz
kız erkek ayrılığı son sene aşılmaya çalışılıyordu, şu andaki durumu bilmiyorum.

çok başarılıdırlar.
Teşekkür ederim kardeşim.

Bunların derdi başka ... Allahı tanımayan ve bilmeyen nerden bilsin hak dostlarını ...

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
burdaki allah dostu fetomu??
allah aşkına güldürmeyin beni:freakedout::freakedout:
Sen olmadığın kessin de ... Gerisi de seni ilgilendirmez sanırım.
Hem çobanmısın sen ? yada mektep görmemiş şehre gitmemiş birimisin ?
Yanlış anlama
Adı Fetullah olan birisine " feto" diye hitap etmek çobanlığa alamettir de ... bizim köyün çobanları o üslübü kullanırlarda.

Çobanlığı hakir gördüğümden değil... bir meslek türünün uslubunu söylemek istedim.

Mustad'af

Tecrübeli
Üye
Bilgi olmadan kanaat ortaya konunca,
Başka söz çıkma imkanı bulur mu ağızdan müellif kardeşim!

Bu ülkeye ve halkına hizmet etmiş sayılmak için ,çete kurup adam kaldırmak,değerleriyle oynayıp aşağılamak, ve ülke gelirlerini hortumlamak mı gerekiyor?

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Bilgi olmadan kanaat ortaya konunca,
Başka söz çıkma imkanı bulur mu ağızdan müellif kardeşim!

Bu ülkeye ve halkına hizmet etmiş sayılmak ,çete kurup adam kaldırmak,değerleriyle oynayıp aşağılamak, ve ülke gelirlerini hortumlamak mı gerekiyor?
Haklısınız Sn mustad'af
Hayranım ben bu hizmet erlerine ( onlardan değilim ama keşke olabilsem ) . Geçen bir münasebetle kahvaltı toplantılarına gittim. Kahvaltıyı hazırlayan ablalar / kardeşler temizlik yaparlarken sanırım çamaşır suyunun dozunu kaçırmış olacaklarki ağır bir koku vardı içerde... içeri gelen tüm misafirler...
O kardeşlerin mahcup olmamaları için söyledikleri sözler beni gerçekten " mest " etti

Her içeri gire tebesümü yüzünden eksik etmede

_ O oo Burası ne güzel temizlik kokuyor : ) deyip ablayı / kardeşi mahcubiyetten kurtarırken diyer taraftan da bizlere " hoş görünün sınırlarını " adeta ders verircesine haykırıyorlardı.

Toplantının ihtivası da bende kalsın :) bazılarının hiç ama hiç hoşuna gitmiyecek.. ben bundan eminim ..

Hayranım ben bu kardeşlerime hayran... tıpkı diyer hizmet erleri gibi.

KEMALİST_11

Amatör
Üye
Pes doğrusu adamın ne kadarda seveni varmış.
ne diyeyim sizlere fetullah hoca efendi ışığında hayırlı işler dilerim.

bziya

Kıdemli
Üye
Sen olmadığın kessin de ... Gerisi de seni ilgilendirmez sanırım.
Hem çobanmısın sen ? yada mektep görmemiş şehre gitmemiş birimisin ?
Yanlış anlama
Adı Fetullah olan birisine " feto" diye hitap etmek çobanlığa alamettir de ... bizim köyün çobanları o üslübü kullanırlarda.

Çobanlığı hakir gördüğümden değil... bir meslek türünün uslubunu söylemek istedim.
Çobanlık yapmayı o kadar arzu ediyorum ki Efendimiz Aleyhiselatüvesselam da çobanlık yapmıştır ki , O'nun sünnetine bu konuda da uymuş olayım.

İçerde biri varsa bir söz yetişir.

bziya

Kıdemli
Üye
papazların elini sıkar,gider abd de gayrı müslim bir memlekette yaşar ondan sonrada çıkar camide müslümanlık adına zır zır ağlar.

türkiyenin sırtındaki en büyük kamburlarldan biridir bu adam.
Elini sıksa yine iyi kardeşim öptü öptü hain.Ve azılı kafir olan Vehhabileri de övmektedir.Yazık göremiyenlere.

Bununla da kalmadı şimdi de safsata dolu kitaplarında bazı Ayeti Kerimelere "tarihseldir" diyecek kadar densizlik yapmaktadır.

Bunun kimlere ve neye hizmet olduğunu basiret sahipleri görüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt