• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Fethullah Gülen okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konbuyu başlatan SAHARAY
  • Başlangıç tarihi

Fethullah Gülen cemaatinin okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çerkeş18

Amatör
Üye
Fettuhlah Gülen denilen adam neden Amerika'da?

Orada mı kendini güvende hissediyor? Bana sağlık sorunu falan demeyin, atıyorum İsveç'te de tedavi olabilirdi...

Cevap aslında açık: Orada onu koruyacaklarını biliyor. Çünkü bu adam oluşturduğu şirketler ağının parası da Amerika'dan, yaydığı "ılımlı islam" projesinin de temeli de Amerika'dan.

Ey insanlar uyanın artık!..
kuru sıkı atıp durma.iddaanı ispat et.Hakkında açılan bütün davalardan beraat etmiş bir insan devamlı çamur atacağınıza sizde aksiyyon üretin vatan millet insanlık için bişeyler yapmayı deneyin engelleyen varmı. ama bunun yürek işi olduğunu unuttum kusura bakmayın.türkiyeye gelince biat mı edecen

Mustad'af

Tecrübeli
Üye
bunlar hedef saptırma eylemleri,bir çeşit savunma makenizması çalıştırılıyor.Kendi başarısızlıklarını ya da yetersizliklerini gözden kaçırmak için başvurulan "tanıdık"bir yöntem...

delve

Acemi
Üye
olayın eni boyu ekonomiktir.
olay sermaye gruplarının pasta paylaşım savaşıdır.
laikçisi dinlisi dinsizi rotaryeni, lotaryeni işin vitrin kısmıdır. kim bu pastadan ne kadar nasiplenecektir.
bu ekonomik paylaşımda geminin kaptan köşkünü işgal edenler başaltındakilere yaşam hakkı tanımayınca 2. sınıf insan konumuna sokulunca onlarda kendilerince yapılanıp paylaşıma katılmanın yolunu bulmuşlardır.
Abartmanın fazlaca manası yok.
Faydalı işler yapıyorlar mı , evet yapıyorlar. kendilerini ispat etmek zorundalar.
İslamcı düşünceleri var mı? yok.
eşlerinin başörtülerinden başka dini kaygıları yoktur.
İslama bir devlet nizamı olarak bakmamaktadırlar.
tehlikeli midirler? - evet laikler , çağdaşlar ilericiler kadar....

doruk58

Acemi
Üye
amaçları farklı

fetullah gülen benim hemşerimdir. şahsına diyecek bir sözüm yok ama maalesef ABD bu cemaat aracılığıyla türkiye üzerinde oyunlar oynamaktadır. lütfen herkes uyanık olsun, tarihten ibret alsın. dün ingilizler ajan lavresi hacı abdullah yaparak arabları osmanlıya karşı örgütleyip islam dünyasını parçaladığı gibi bugün ABD fetullah hoca cemaatı aracılığıyla türkiyede laikliği bitirip yerine ne idüğü belirsiz ılımlı islamı getirmek istiyor. bütün müslümanlara sesleniyorum. ılımlı islam bir tuzaktır. lütfen ılımlı islam değil, Hz. Muhammed'in tebliğ ettiği ilimli islamı isteyeylim. ABD ye alet olmayalım. saygılarımla.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Demekki neymiş?
Asıl amaçları farklıymış.
Hala Bu Terör örgütü liderine sempati besleyen birileri yoktur inşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt