• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Fethullah Gülen okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konbuyu başlatan SAHARAY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 325
  • Görüntüleme 84K

Okunuyor :
Fethullah Gülen okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fethullah Gülen cemaatinin okulları ve dershaneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KEMALİST_11

Amatör
Üye
papazların elini sıkar,gider abd de gayrı müslim bir memlekette yaşar ondan sonrada çıkar camide müslümanlık adına zır zır ağlar.

türkiyenin sırtındaki en büyük kamburlarldan biridir bu adam.

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
papazların elini sıkar,gider abd de gayrı müslim bir memlekette yaşar ondan sonrada çıkar camide müslümanlık adına zır zır ağlar.

türkiyenin sırtındaki en büyük kamburlarldan biridir bu adam.
Zatı Risalet ( a.s.v. ) da ebucehilin kapısına defalarca gitti .. " in huwe illa wehyun yuha " sırrınca gitmeliydi de...
Gel görki bu hali esas alaraktan çıkan yolcuya "kafirler " bile serdi kelam ediyorlar VIR VIR larıyla...

Camideki ağlayışını Caminin kutsiyetine inanlar değerlendirsinler samimiliği noktasında. Dinsiz ve imandan yoksunlarada ne oluyor !!! demezlermi adama... yada adam gibi adama.

KEMALİST_11

Amatör
Üye
Ya şu zatı bile savunanlar çıkıyorya hayret

ya arkadaşım bu şahısta bir piyon hepsi emperyalist düzenin bir parçası
o evlerde neler olup bittiğini biliyormusunuz.
o evlerde atatürk cumhuriyet kötülenip,şeriat aşılanıyor bu evlerde bu vatanın çocukları bu vatana düşman ediliyor.

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Ya şu zatı bile savunanlar çıkıyorya hayret

ya arkadaşım bu şahısta bir piyon hepsi emperyalist düzenin bir parçası
o evlerde neler olup bittiğini biliyormusunuz.
o evlerde atatürk cumhuriyet kötülenip,şeriat aşılanıyor bu evlerde bu vatanın çocukları bu vatana düşman ediliyor.
Evet sizi anlıyorum.
Önce bir papazın elini sıktı diye başladını.... ve şimdide atatürkün arkasına sığınmaya başladın ???
ne alaka
keyfiyetsiz yalaka
demezlermi adama...

Allah hayretinizi artırsın..

KEMALİST_11

Amatör
Üye
hepsi olan şeyler arkadaşım neden birini söyleyeyim

yav sen bana bu adamın ülke menfaatine tek bir icraatını göstersene?
tek yaptıkları şeriat tellallığı.

KEMALİST_11

Amatör
Üye
ya arkadaşım bana samimi olarak söyle bu adamların derdinin din islam müslümanlık falanmı olduğunu sanıyorsunuz??

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Asıl şeriatı bilmeden neden o şeriatı ve şeriat sahibini inkara kalkışıyorsunuz ?

Siz bilmediğiniz şeyleri hep inkarmı edersiniz ?
Bu soruya ...

ya arkadaşım bana samimi olarak söyle bu adamların derdinin din islam müslümanlık falanmı olduğunu sanıyorsunuz??
Bu cevap.

Onları boşverelim istersen. siz kendi savınızdan ne kadar samimisiniz ? sorduğum soru ile cevabınız müvacehesinde bakılsa ne denir buna ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt