Fenerbahçe Şike Geyikleri

Şike Soruşturması kapsamında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın gözaltına alınan alınmasından sonra internet'te Geyikleri dolaşmaya başladı.

İşte Bazı Şike Geyikleri
Oynadığınız en iyi oyun "Masa Başı" oyunlarıydı, onu da elinize yüzünüze bulaştırdınız.
Bugün Kadıköy'de stat çevresinde toplanacak Fenerbahçe taraftarından tek bir tezahürat bekliyorum. "Kümede kal Fenerbahçe"
2.5 dk.'lık şampiyonluk kutlamalarından sonra 42 günlük şampiyonluk kutlamaları size yeterdi:)
Şike soruşturmalarından kaynaklanan yetkime göre bundan böyle sosyal medyada febelilere konuşmayı yasaklıyorum.
Fenerbahçe'de rekor! Bu yılki sevinç 2 dakika degil 2 AY !!!
#kumedekalfb mi? Bu neyin kuyruk acısı arkadaşlar? Nasıl bi sindirme problemi varmış bu kalabalığın
Bu operasyonların önümüzdeki sezon için en önemli sonucu yeni bir Anadolu şampiyonu olacaktır sanırım
Emenike olsun, Bülent Uygun olsun, Aziz Yıldırım olsun; emniyete getirilen herkes pürneşe, gülümsüyorlar falan. ya "hayat güzeldir" filmindeki babanın çocuğu kandırdığı gibi bunları da kandırmışlar, oyun oynadıklarını sanıyorlar; ya da gerçekten oyun oynanıyor.
-Türkiye'de üç büyüklerin başına bir şey geleceğini düşünen hayalci taraftarları göstermiştir. Gerçekçi olmak lazım.

Bu gözaltılarda listede kaleci var, forvet var, teknik direktör başgan var, başkan vav, şekip var. UEFA Şampiyonlar Ligi'ne gidecek kadro kurmuş emniyet. Gruplarda başarılar dileyelim...
-"Allah'ın bildiğini kuldan mı saklayacağız panpa" diyen savcılar ve emniyet güçlerinin yıllardır bilinen bir durumu ilam ettikleri ama sonucunda çok da büyük olayların yaşanmayacağını tahmin ettiğim olay. "şikenin belgesi mi olurmuş lan bebe" deyip sonra da "denizlispor maçında şike vardı gerekirse ispatlarım" diye demagoji yapanların bugünlerin geleceğini, keser ve sapın ekseninde bir miktar da olsa kayma yaşanacağını önceden öngörmesi lazımdı.
-Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yapılan aramalarda polis herhangi bir Türkiye Kupası izine rastlamadı
-Yanlış anons mu diye merak eden Fenerliler şike soruşturmasına tepki vermekte acele etmiyor
-Fenerbahçe düşmanları boşuna sevinmeyin gelecek yeni dalgalarda ne Trabzonspor kalacak ne Beşiktaş.Galatasaray'a hiç değinmiyorum bile. 6s zaten hakkettiği yerin üzerinde ligi bitirdi.
-Adam gibi bir operasyon/yargılama olursa insanlar gelecek adına umutlanacaktır
-Şimdi bu olaylar sonucunda şampiyonluk fb den alinsa; gecen yil 3 dakika süren şampiyonluk sevinci bu yil 3 ay sürmüş olacak. Gayet makul.
-Fenerbahçe'nin kamp kadrosunu ankara 2 no'lu f tipi cezaevi'ne toplamasıyla son verecek gözaltılardır. şimdilik Fenerbahçe'nin yapacağı ilk hazırlık maçının gardiyanspor ile olacağı kulislerde konuşulmakta.
-Herkesin bildiği bir şeyin (Fenerbahçe'nin şike yapması) resmiyete dökülmesidir.
-Bu olayı "ama şike yapsaydık son maçta şampiyonluk kaybetmezdik" diye savunanlar varmış. valla bak. adam her takımı potansiyel "satılık mal" görüyor. Senle benle aynı havayı soluyor bu adamlar.
ankarahaber.com
 
  • Etiketler
    fenerbahçe şike şike geyikleri
  • Üst Alt