Felsefik masallar...

Yine tahminimde yanilmadim...

Bir cümle yazimi alip eklemek yerine 1 sayfa iftirayi kamufle cirpinisi acziyetindeki kuru laf kalabaligi...

Bari azicik delikanli olabilme maharetinde olsaydi,ispat edemiyorsan ya yanlis anlatmisim diyebilseydin,özürede gerek yoktu..sen onu bile yapamiyorsun ki , senle ben ne tartisayim...

Haydi selametle...

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Harbi harbi sen anlamıyorsun...Senin o cümleni " KURGULADIĞINI " söylüyorum zaten çakma delikanlı...!!! Evet öyle diyemeyen sensin...

Sen de selametle...

Yapabildiğin kadar değil bakabildiğin kadar.

Öyle değil mi ? :)

Bir de makineli tüfek gibi üreyenler var, bunlarda da toptancı zihniyeti gelişmiş, sürümden kazanıyorlar...

Bence çocuk doğurmak için bilimsel yöntemler denenmeli. Mesela akıllı mı, eli ayağı düzgünmü, vatana yarar sağlar mı diye doğacak çocukları seçmek , diğerlerini doğurmamak lazım. Fakirler, sakatlar çocuk yapmasın. Belli elit kişiler arasından top seçsinler. sayısal topu sans topu gibi. Her sene belirlesinler iklim şartlarına, ülkenin gelirine vesaire.

Bence çocuk doğurmak için bilimsel yöntemler denenmeli. Mesela akıllı mı, eli ayağı düzgünmü, vatana yarar sağlar mı diye doğacak çocukları seçmek , diğerlerini doğurmamak lazım. Fakirler, sakatlar çocuk yapmasın. Belli elit kişiler arasından top seçsinler. sayısal topu sans topu gibi. Her sene belirlesinler iklim şartlarına, ülkenin gelirine vesaire.

Ülkemizin böyle değerli fikirlere ihtiyacı var işte... :)

Üst Alt