Fatih Altaylı'dan bomba iddia

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, hükümetin yeni dönemdeki terörle mücadele stratejisiyle ilgili olarak çok çarpıcı bir iddia ortaya attı. Altaylı, 800 ile 1400 kişinin tutuklanacağı bir listeden söz ederken, listede DTK'lılar ile BDP'li siyasetçiler ve yemin etmeyen milletvekillerinin olduğunu yazdı.
İşte Fatih Altaylı'nın o yazıs
 
1400 tutuklama ha...
BDP lileri tutuklarlar mı acaba. Yoksa alışkanlık oldu diye kalan generalleri alsalar 350-400 kadar da öyle gider kalır 1000. 1000 kişi kim olur acaba ? Bölücülerden mi devam ederler yoksa albaylardan mı ?
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
Emil Gustav Friedrich Martin Niemöller:

Alman ilahiyatçı, Alman Protestan Kilisesi'nin nazilerle işbirliği yapmasına muhalefet eden kilisenin (Bekennende Kirche) yöneticisi ve Dünya Kiliseler Konseyi (Bugün Dünya Ökumen Kiliseler Konseyi) başkanı. Önceleri inanmış FANATİK BİR NAZİ, daha sonra kiliseler arası kavgalarda kendisini geliştirerek NAZİ karşıtı bir direnişçi olmuştur. 1937 yılında tutuklanarak Sachsenhausen Toplama Kampı'na götürüldü.

Ey boğaz sırtlarında 2 adet villanın sahibi ALTAYLI, bak bu adam ne dedi:

Naziler komünistleri götürdüklerinde sustum. Çünkü ben komünist değildim.
Sendikacıları götürdüklerinde sustum. Ben sendikacı da değildim.
Sosyalistleri içeri aldıklarında sesimi çıkarmadım. Ben sosyalist değildim.
Yahudileri tutukladıklarında sustum. Çünkü ben yahudi değildim.

Beni götürdüklerinde, geride artık karşı çıkabilecek kimse kalmamıştı.


sen o villaların ve AKP zenginliğinin kalıcı olacağını san, ama "tarih tekerrürdür"
 
Onlarca senedir, askerlerin ve sol siyasi zihniyetin bu ülkeye yaptiklarininda ebedi olmayacagini ve bir sonu olacagini bildikleri halde susanlar
simdi ne kadar haykirsa hakli bile olsa kac kisi dinler onlari...

Ortada bir haksizlik varsa ve bunu haykiran birileride varsa elbette durup dinlemek gerek ama bu haykiranlar kendi misyonlari haksizlik yaptigindada haykirabildi ise e iste ben ozaman ayaga kalkar ceketimin dügmelerini ilikler saygi ile dinlerim...

Degilse benim icin bir anlam ifade ifade etsede etmiyor...
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
Kurtuluş savaşında, MANDACI olanlarda ŞEYHÜLİSLAM ağzı ile bu ülkeyi savunanları KAFİR İLAN ETTİLER! Bu günde farkı yok! Ama ALLAH nedense, hep onlara İHANET edip KAFİRLERİN galip olmasını sağlıyor!!!
 
Üst Alt